עבודה אחרי צבא

עומדים להשתחרר בקרוב או שהשתחררתם לפני זמן לא ארוך? אתם וודאי מעוניינים לחגוג קצת, ליהנות קצת, אבל יודעים שאז כנראה יגיע הזמן להתחיל לחפש עבודה, אם כדי לכלכל את עצמכם ביומיום, אם כדי לחסוך לטיול שחיכיתם לו כל כך ואם מפני שאתם מתכננים ללמוד או להשכיר דירה משלכם. להמשך קריאה »

9,474 צפיות

פורטל עזרה למשתחרר מסייע לכם בכל נושא הקשור לחיים האזרחיים והופך הכל לפשוט, אנחנו מזמינים אתכם לסייר באתר, לקרוא מאמרים וכתבות, להיכנס לפורום, להירשם לניוזלטר או לעשות לייק בעמוד הפייסבוק וליהנות מהטבות. לעשות שימוש במחשבון פיקדון/מענק, להתקיל ולאתגר את המומחה עם שאלות ולקבל תשובות מסודרת מאנשי מקצוע ועוד מבחר שירותים שיעזרו לכם הרבה בדרך החדשה והתקופה המשמחת אך לא תמיד קלה.

עבודה אחרי צבא – איך למצוא את מה שמתאים לכם

יש המון סוגי משרות במבחר תחומים המוצעים למי שסיים זה עתה את שירותו הצבאי, אך מן הסתם לא כל עבודה מתאימה לכל אחד, הכל תלוי במה מחפשים, כמה זמן מתכננים להישאר באותה משרה, כמה רוצים להרוויח, האם אתם רוצים אחת שתזכה אתכם במענק, אולי אתם חושבים דווקא לנסוע ולעבוד מחוץ לכותלי המדינה וכדומה.

יש הרבה אפשרויות ולא תמיד בטוחים בדיוק מה רוצים, אבל גם לא חייבים, בשביל זה אפשר לפנות לקבל סיוע והכוונה, להתוודע אל האופציות תוך קבלת כל האינפורמציה הנחוצה על ההיצע, על עבודות בארץ ובחו\"ל, על היתרונות והחסרונות, על השכר על הטבות למיניהן כמו הטבות מס וביטוח לאומי וגם על דמי אבטלה במקרה הצורך.

מה שחשוב זה שתדעו מהן האופציות שעומדות בפניכם, מה מגיע לכם ואיך אפשר להיעזר בדרך אל מציאת עבודה שתואמת להעדפות שלכם. זה יכול להקל עליכם מאוד ולפתוח בפניכם פתח לעתיד מסודר ומתוכנן יותר. אין זה משנה אם אתם רוצים לעבוד זמן ארוך או רק בשביל לחסוך, אם אתם מתכננים טיול, מגורים בחו\"ל, לימודים או כל דבר אחר.

הפורטל הוקם למענכם, הוא מתעדכן כל הזמן, הן מבחינת עצות, טיפים וחוקים והן מבחינת התוכן. הוא מנוהל בידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון של שנים במתן ייעוץ והכוונה לחיילים ואתם מוזמנים למצוא בו מענה הולם, ללא תשלום, לגמרי בחינם, להיעזר בנו בכל אחת מהדרכים המוצעות ולקבל סיוע מקצועי ויעיל ותשובה לכל שאלה בנושאים הקשורים לתקופה שלאחר השחרור.