עבודה בחו"ל

להיות אופר

משרת אופר היא בין האפשרויות המוצעות כיום לצעירות ישראליות שמעוניינות לגור ולעבוד במדינה זרה, לחוות מקרוב את התרבות, ללמוד טוב יותר את השפה, לעבוד אצל משפחה ולמעשה להפוך לחלק ממנה לתקופה. להמשך קריאה »

כל מה שצריך לדעת כשמחפשים עבודה בחו\"ל

חושבים לצאת מגבולות הארץ לתקופה קצרה או ארוכה יותר כדי לעבוד? להרוויח יותר ממה שתוכלו להרוויח בארץ בזמן הזה? להמשך קריאה »

עבודה ברומניה

רומניה היא מדינה המתפתחת במהירות ומושכת אליה השקעות אדירות של חברות גדולות וקטנות מכל התחומים, החל בתחומים המוכרים לחייל המשוחרר כמו מכירות ושיווק וכלה בתחומי ההפצה, הבניין, ההייטק ותחומים נוספים. בעלי מקצוע בתחומים רבים יכולים למצוא עבודה ברומניה בהתאם להתמחות המקצועית שלהם. להמשך קריאה »

עבודה בברזיל

ברזיל היא ארץ יפה ומסבירת פנים לתיירים ולמבקרים, שכיף להיות בה וכיף לטייל בה. יחד עם זאת הכלכלה במדינה היא אחת החזקות באמריקה ובניגוד לדימוי שדבק בה (והיה נכון עד לפני כשני עשורים) הרי שחלק ניכר מהאוכלוסייה שם חי בתנאי מחיה לא רעים ומרוויח היטב. בהתאם לכך ישנן גם הזדמנויות טובות למצוא עבודה בברזיל, במגוון די רחב של תחומים. להמשך קריאה »

עבודה במקסיקו

מקסיקו הינה ארץ תיירות מהמקובלות והמעניינות בעולם. מצד אחד, מחירי המוצרים שם נמוכים באורח משמעותי ממה שמקובל בישראל, ארה\"ב או אירופה. מצד שני המלונות שם מפוארים והתנאים בהם הם פשוט מעבר לכל דמיון, בהתאם לרמת המלון הנדרשת. מי שמחפש משרה במדינה יכול למצוא כזאת בכל מה שקשור בשני הדברים הטבעיים ביותר שם – תיירות ומכירות. להמשך קריאה »