עבודה בחו"ל

להיות אופר

משרת אופר היא בין האפשרויות המוצעות כיום לצעירות ישראליות שמעוניינות לגור ולעבוד במדינה זרה, לחוות מקרוב את התרבות, ללמוד טוב יותר את השפה, לעבוד אצל משפחה ולמעשה להפוך לחלק ממנה לתקופה. להמשך קריאה »

כל מה שצריך לדעת כשמחפשים עבודה בחו\"ל

חושבים לצאת מגבולות הארץ לתקופה קצרה או ארוכה יותר כדי לעבוד? להרוויח יותר ממה שתוכלו להרוויח בארץ בזמן הזה? להמשך קריאה »

עבודה ברומניה

רומניה היא מדינה המתפתחת במהירות ומושכת אליה השקעות אדירות של חברות גדולות וקטנות מכל התחומים, החל בתחומים המוכרים לחייל המשוחרר כמו מכירות ושיווק וכלה בתחומי ההפצה, הבניין, ההייטק ותחומים נוספים. בעלי מקצוע בתחומים רבים יכולים למצוא עבודה ברומניה בהתאם להתמחות המקצועית שלהם. להמשך קריאה »

עבודה בברזיל

ברזיל היא ארץ יפה ומסבירת פנים לתיירים ולמבקרים, שכיף להיות בה וכיף לטייל בה. יחד עם זאת הכלכלה במדינה היא אחת החזקות באמריקה ובניגוד לדימוי שדבק בה (והיה נכון עד לפני כשני עשורים) הרי שחלק ניכר מהאוכלוסייה שם חי בתנאי מחיה לא רעים ומרוויח היטב. בהתאם לכך ישנן גם הזדמנויות טובות למצוא עבודה בברזיל, במגוון די רחב של תחומים. להמשך קריאה »

עבודה במקסיקו

מקסיקו הינה ארץ תיירות מהמקובלות והמעניינות בעולם. מצד אחד, מחירי המוצרים שם נמוכים באורח משמעותי ממה שמקובל בישראל, ארה\"ב או אירופה. מצד שני המלונות שם מפוארים והתנאים בהם הם פשוט מעבר לכל דמיון, בהתאם לרמת המלון הנדרשת. מי שמחפש משרה במדינה יכול למצוא כזאת בכל מה שקשור בשני הדברים הטבעיים ביותר שם – תיירות ומכירות. להמשך קריאה »

עבודה במוסקבה

רוסיה היא אחת המדינות העשירות בעולם מבחינת משאבי טבע שונים – ובעיקר נפט. משמעות העניין היא שכסף לא ממש חסר שם, ומאז שהמדינה הזאת נכנסה למצב של יציבות פוליטית, היא הפכה יעד אטרקטיבי לתיירים כמו גם לאנשי עסקים. משרה במוסקבה אולי לא נראית כמשהו אקזוטי במבט ראשון, אבל עוד מחשבה אחת יכולה אולי לשנות לכם את החיים. להמשך קריאה »

עבודה בתאילנד

כשחושבים על שלוש הברירות העומדות בפני המשתחרר הטרי משירות – עבודה, טיול בחו\"ל או לימודים – אחד הדברים שלא ממש חושבים עליו בהתחלה הוא משרה בתאילנד. אלא שכדאי לזכור שהפוטנציאל הרווחי של מדינה ססגונית זו הוא עצום: בגלל שזהו אחד ממוקדי התיירות היותר פופולאריים בעולם, ניתן להרוויח סכומי כסף נאים ביותר בתחום השירות והמכירות. להמשך קריאה »

עבודה בעגלות

חיילים שהשתחררו זה עתה וגם לפני זמן מה בדרך כלל עסוקים בשני דברים – חיפוש עבודה ותכנון הטיול הגדול שיעשו בחו\"ל. ושתי הפעולות גם בדרך כלל קשורות ותלויות אחת בשנייה. כי כדי לצאת לטיול ארוך צריך כסף וכדי שיהיה כסף ברוב המקרים צריך לחסוך סכומים די רציניים לקראת הנסיעה, אם לא רוצים להיאלץ לחזור הביתה תוך שבועות ספורים. להמשך קריאה »

עבודה בחו\"ל למי זה מתאים ?

עבודה בחו\"ל, הפכה לבחירה יותר ויותר מועדפת בשנים האחרונות, בקרב הצעירים הישראלים, בעיקר חיילים משוחררים וסטודנטים. העבודה ברחבי הגלובוס נעשית במגוון רחב של תחומים, ביניהם, תחום המכירות, בעיקר בעולם העגלות, תחום האבטחה, מלצרות, ברמנות, ועוד מגוון רחב של תחומים, המספקים לצעיר הישראלי משכורת גבוהה בהרבה מזאת בישראל. להמשך קריאה »

מקומות העבודה ומגורים

אחד הצעדים הראשונים של החייל המשוחרר בדרכו האזרחית היא מציאת עבודה וחיסכון כספי עבור הטיול הגדול ברחבי העולם. צעירים ישראלים רבים מעדיפים לבחור את אופציית העבודה בחו\"ל, אפשרות בה ניתן להרוויח סכומי כסף גבוהים במיוחד, בתנאים נוחים, ומשם להמשיך אל עבר היעד הנכסף. להמשך קריאה »

שכר עבודה בחו\"ל

עבודה בחו\"ל מהווה אפשרות נפלאה עבור חיילים משוחררים, סטודנטים, וצעירים רבים נוספים, לזכות במשכורת גבוהה במיוחד, תוך שילוב של טיול גדול, אווירה מהנה וכיף בלתי נגמר. להמשך קריאה »