חיפוש ומציאת עבודה

אחת המשימות עבור חיילים משתחררים הינה מציאת עבודה. הליך חיפוש העבודה למשתחררים הינו הליך חשוב ביותר, שכולל שיקולים רבים, כדוגמת קרבת מקום העבודה למקום המגורים, השכר, עבודה במשמרות או משרה מלאה, תחום העיסוק ועוד שיקולים רבים. להמשך קריאה »

5,965 צפיות

עבודה למשתחררים ניתן למצוא במגוון רחב של תחומים: מלצרות, בתי מלון, ברים, שירות לקוחות, אבטחה, מכירות, ועוד שלל תחומים שיניבו לכם שכר הולם.

אחד היעדים המועדפים של חיילים הוא עבודה מועדפת. עבודה מועדפת היא עבודה בתחומים המוגדרים בחוק, כדוגמת עבודה בתחנות דלק, בתי מלון, תעשייה ועוד, במשך כחצי שנה ויותר, המזכה את החייל המשוחרר במענק כספי גבוה במיוחד, שהופך את העבודה בתחום לסופר משתלמת. כמו כן, העבודה המועדפת מספקת סביבת עבודה צעירה ודינאמית, תנאים נוחים, ומשמרות לבחירתכם.

תחום נוסף המוגדר הידוע כעבודה למשתחררים (לא כעבודה מועדפת) הוא תחום המלצרות והבר.
רבים מהחיילים המשוחררים נרשמים לבתי הספר לברמנים כדי לעבוד במסעדות, בברים ובמועדוני הלילה המובילים, בהם הם משתכרים שכר גבוה במיוחד לבני גילם, תוך עבודה במשמרות, באווירה מהנה ובכיף גדול. גם תחום המלצרות מספק לחיילים המשוחררים שכר גבוה, בהתאם למסעדה בה או לפאב בו תבחרו. זמן ההכשרה הוא קצר במיוחד, לרוב מספר ימים, ובסופו תזכו בעבודה מהנה, עם שכר גבוה, ובמשמרות הנוחות עבורכם.

תחום האבטחה, ידוע גם הוא כיעד מועדף של עבודה למשתחררים, בעיקר עבור יוצאי יחידות קרביות. ההכשרה הצבאית המורכבת שעברו לוחמי היחידות המובחרות מזכות אותן במשכורת גבוה, בתחומי האבטחה השונים, כדוגמת אבטחת אישים, אבטחה במועדונים, אבטחת אוטובוסים ורכבות ועוד מגוון רחב של יעדי אבטחה.

עולם המכירות מהווה גם הוא אפשרות של עבודה למשתחררים, בייחוד לאלו בעלי יכולת השכנוע, ההתנסחות והעקשנות. תחום המכירות בנוי על שכר בסיסי, ובונוסים, לכן, אלו אשר מסוגלים למכור כמויות רבות של מוצרים, זוכים במשכורת גבוהה מהרגיל, אשר הופכת את העבודה במכירות למשתלמת במיוחד.

בפני החייל המשוחרר עומדות אפשרויות עיסוק רבות, ביניהן, עבודה מועדפת, עבודה במלצרות ובברים, עבודה בתחום האבטחה, עבודה במכירות ועוד מגוון רחב של אפשרויות להרוויח שכר גבוה, בתנאים נוחים.