טיול לקמבודיה

קמבודיה ממוקמת בחלק הדרום מזרחי של יבשת אסיה, כשמספר תושביה עומד על יותר מ-14 מיליון. טיול לקמבודיה מציע מגוון רחב של אטרקציות ואפשרויות טיול, המיועדות לכלל שכבות האוכלוסייה השונות. להמשך קריאה »

3,080 צפיות

קמבודיה מתהדרת בין היתר במספר עצום של מקדשים בודהיסטים, נופים עוצרי נשימה וחופי ים מופלאים, כשאינם יכולים להשאיר אדישים קרוב ל-2 מיליון אנשים בשנה מכל רחבי העולם.

סיאם ראפ- היעד הפופולארי בקמבודיה

אחד היעדים, המוגדר כמבוקש והמועדף ביותר בקרב מרבית התיירים שעורכים טיול בקמבודיה, מתמקד באזור העיר סיאם ראפ. הסיבה לפופולאריות הגבוה של העיר סיאם ראפ, היא כתוצאה מקרבתה לאתר אנגקור המרתק, המכונה גם כ\"עיר המקדשים\", כשניתן למצוא בו מספר גדול של מקדשים שנבנו החל מן המאה ה-12. אנגקור מהווה אטרקציה בפני עצמה, שמרבית מהתיירים בקמבודיה מטיילים באתר במשך כמה ימים, כשהמקדשים אנגקור ואט, באיון וטה- פרום, הם המומלצים ביותר לסיור.

פנום פן- בירת קמבודיה

בכל פעם שעורכים טיול בקמבודיה, אסור לפספס את החוויה הקיימת בביקור בעיר בירתה, פנום פן. פנום פן, מציעה לקהל התיירים הרחב מספר לא מבוטל של אתרים ואטרקציות, שהופכים את הסיור בה למהנה ביותר. בהקשר ההיסטורי והמסורתי, ניתן לבקר במוזיאון הלאומי, בפגודת הכסף ובארמון המלך המפואר, שיתנו לכם לטעום במעט את עברה ההיסטורי המלחמתי והקשה של המדינה. בנוסף, מציעה פנום פאן שווקים של אוכל מקומי נהדר, בתי מלון, מסעדות ומופעים מקומיים ייחודים, שכדאי לצפות בהם.

סיהנוקוויל- חווית הנופש בקמבודיה

לאלו המעוניינים בכמה ימים של אווירת נופש משחררת במשך טיול בקמבודיה, סיהנוקוויל היא הפתרון הטוב ביותר. סיהנוקוויל היא הבחירה של העם הקמבודי לשמש כעיר הנופש המרכזית במדינה, כשקיימים בה חופי ים חלומיים, בתי מלון מפוארים, מסעדות, בתי קפה, בתי קזינו וחיי לילה תוססים, שלא ישאירו אתכם אדישים.

טיפים חשובים לפני טיול בקמבודיה

טיול בקמבודיה מצריך באשרת כניסה, אותה ניתן להנפיק לפני הביקור בה, כשקיימת בנוסף האפשרות להנפקתה במעבר הגבול עצמו. מבחינת מזג האוויר, הזמן הטוב ביותר לטייל ברחבי קמבודיה, מתרכז בין החודשים נובמבר לינואר, במהלכם מאופיין מזג אוויר נוח לטיולים ביחס לשאר עונות השנה. כמו כן, המטבע המקומי בקמבודיה, נקרא \"ריל\", כשערכו של שקל ישראלי חדש אחד, שווה לערך של קרוב ל-1080 ריל קמבודי.