טיול בתאילנד

תאילנד היא אחת מהמדינות הפופולארית ביותר מן ההיבט התיירותי באזור דרום מזרח אסיה, כשמיליוני תיירים בכל שכבות הגיל השונות נוהרים אליה מכל רחבי העולם. טיול בתאילנד הוא חוויה בלתי נשכחת שכוללת בתוכה אתרים ומקומות מרהיבים של ממש, כשטבע פראי ומרתק, איי נופש חלומיים וערים גדולות וסואנות, הם רק חלק קטן ממה שיש לתאילנד להציע לקהל התיירים הגדול. להמשך קריאה »

4,257 צפיות

בנוסף, ניתן לטעום מהתרבות ומהמסורת האסייתית העתיקה והמפורסמת, שהיא אטרקציה מרתקת ומעשירה בפני עצמה.

בנגקוק – בירת תאילנד

כמעט כל טיול לתאילנד, מתחיל ומסתיים בדרך כלל בביקור בעיר הבירה בנגקוק. בנגקוק מציעה לקהל התיירים הגדול שפע של אפשרויות טיול: מצד אחד ניתן לבקר במקומות בעלי אופי תרבותי ומסורתי משמעותי לארץ כולה, כדוגמת ארמון המלך ומקדש הבודהה השוכב. מצד שני, אפשר לגלות את המדינה המודרנית והמתפתחת, כשגורדי שחקים, בתי מלון מפוארים ומרכזי קניות עצומים, הם רק חלק קטן ממגוון אטרקציות המוצעות במשך כל שעות היממה.

צפון תאילנד – חווית הטבע

חווית הטבע הפופולארית והמוכרת בכל טיול לתאילנד, מתרחשת באזורה הצפוני והקסום של המדינה, המכיל היצע רחב של אטרקציות ואתרי טבע. אתרים מרכזיים שמומלץ לבקר בצפון הארץ הם, בעיר צ\'אנג מאי המקסימה, בשמורת הטבע הנהדרת דויאינתאנון, בחוות הפילים שבפאטארה, בשבט ארוכות הצוואר הייחודי והמפורסם, במופע הנחשים המדהים, במשולש הזהב ובגני המלכה המפורסמים צפונית לצ\'אנג ראי.

דרום תאילנד – הקסם שבחופשה

החלק המרענן והאקזוטי בכל מסע במדינה, נמצא באזור הדרום המרהיב, אשר בו נמצאים בין היתר איי הנופש המפורסמים והפופולאריים. ביקור בדרום הוא ללא ספק אחד מרגעי השיא של המסע, כזה ההופך את הארץ כולה לאחד מהיעדים החלומיים והמתויירים ביותר ברחבי העולם כולו. כמו כן, איי הנופש המרכזיים והמומלצים ביותר בדרום הם: פוקט, קופיפי, קוסמוי וקופנגן.

טיפים חשובים לפני הזמנת טיול לתאילנד

הארץ מתאפיינת במזג אוויר טרופי, בדומה לשאר מדינות דרום מזרח אסיה, כשהתקופה המומלצת לעריכת טיולים מתרחשת בין החודשים נובמבר למרץ. המטבע המקומי נקרא \"באט\", כששקל ישראלי אחד, זהה לערך של כעשרה באט. כמו כן, מבחינה בריאותית חשוב לעשות את החיסונים הדרושים לפני המסע ולהימנע מאכילת מזון שאינו מבושל.