טיול לשוויץ

שוויץ אשר ממוקמת במרכזה של אירופה, מושכת מטיילים ותיירים מהעולם כולו אשר פוקדים את שוויץ לכל אורך השנה. נופים מרהיבים, אתרי תיירות מובילים ואטרקציות נחשקות הפכו את שוויץ למוקד תיירותי של ממש. להמשך קריאה »

3,212 צפיות

בנוסף על כך עד אמצע המאה ה 19 כללה שוויץ מדינות עצמאיות קטנות בתוכה אשר כללו שפות ותרבויות שונות כאשר באמצע המאה ה 19 אוחדו מדינות אלו למדינת שוויץ של ימינו. נתון זה מושך תיירים רבים מהעולם כולו המגיעים לטיול לשוויץ על מנת להתפעל מתרבויות שונות ומגוונות והשילוב המדהים בינם.

מסעות וטיולים

שטחה ההרהרי של שוויץ הופך אותה למוקד משיכה של תיירים מכל העולם לטיול טבע, טרקים ומסעות בשטחים ובנופים עוצרי נשימה. הרי היורה, העמק התיכון ואתרים רבים נוספים מהווים מוקדם משיכה למטיילים מהעולם כולו. טיול לשוויץ הפך בעיניי ישראלים רבים לאתר טרקים מוביל המושך צעירים רבים לאחר שירות צבאי.

אגמים ונהרות רבים פזורים לאורכה ולרוחבה של שוויץ. אגמים אלו כוללים צורות חיים מדהימות לרבות יונקים, עופות, דגים, זוחלים ועוד מיני בע\"ח רבים אשר בחלם ייחודיים לאזור זה של אירופה. אזורים או מושכים מטיילים וחובבי צילום רבים מהעולם כולו המגיעים ליהנות מאתרי הטבע כמו שרק שוויץ יכולה להציע.

 

הרי האלפים

הרי האלפים המושלגים המפורסמים הינם חלק בלתי נפרד מעולם התיירות והטיול לשוויץ. אתרי סקי מרהיבים, נופים מדהימים, מסלולי טרקים ומסעות ועוד מגוון אטרקציות נפרסות על הרי האלפים המושכים. פריסתם של הרי האלפים לאורך מדינות רבות לרבות איטליה וצפרת מושך מטיילים רבים להתחיל את מסעם בשוויץ ולסיימו בצרפת ובאיטליה לאחר מסעות וטרקים לאורכו של רכב האלפים. חובבי סקי מהעולם כולו מגיעים מידי שנה לשוויץ לחופשות סקי באתרי הסקי מהמובילים בעולם.

טיול לשוויץ מציע למטיילים בה שפע של אטרקציות ואזורי טיול מרהיבים ומדהימים במיוחד. רמת החיים הגבוהה בשוויץ מושכת גם היא מטיילים רבים להגיע וליהנות לא רק מאתרי הטבע הנהדרים אם כי גם מרמת האירוח הגבוהה. אין זה משנה אם אנו חובבי סקי מושבעים, חובבי נופים, מטיילים סקרנים או סתם רוצים לראות עולם טיול לשוויץ הוא אטרקטיבי, מושך, מעניין ומומלץ לכל אחד.