טיול לשוודיה

נסיכות שוודיה אשר ממוקדמת בצפון אירופה מהווה יעד אטרקטיבי למטיילים ותיירים מהעולם כולו אשר פוקדים בהמוניהם את המדינה המדינה. להמשך קריאה »

2,800 צפיות

נסיכות שוודיה אשר ממוקדמת בצפון אירופה מהווה יעד אטרקטיבי למטיילים ותיירים מהעולם כולו אשר פוקדים בהמוניהם את המדינה המדינה. צפיפות אוכלוסין נמוכה, אקלים מגוון וגורמים רבים נוספים הביאו לשמירה על אתרי הטבע והמרחבים האינסופיים של שוודיה. שוודיה מציעה מפגש עם תרבות הוויקינגים העתיקה אשר שלטה במקום באזור המאה השמינית לספירה.

המפרץ הבוטני

המפרץ הבוטני המצוי בין שוודיה לפינלנד מציעה צורות חיים נדירות המשולבות זו בזו. מי המפרץ הצפונים הינם מים מתוקים הניזונים מנהרות הנשפכים את המפרץ בעיקר בקצהו הצפוני. חלקו הדרומי של המפרץ כולל מים מלוחים בהם מתקיימות צורות חיים שונות. צפון המפרץ מהווה בית גידול למיני דגי מים מתוקים רבים ומושך צוללנים מהעולם כולו המגיעים לטיול לשוודיה על מנת לצפות בשילוב הנהדר בין צורות החיים בשונות בדרומו ובצפונו של המפרץ הבוטני.

למעלה מ 100 אלף אגמים!

שוודיה מכילה למעלה מ 100 אלף אגמים טבעיים הנפרסים לאורכה ולרוחבה של המדינה. אגמים אלו מהווים אתרי טבע מרהיבים המושכים צורות חיים שונות החיות בסביבתה לרבות יונקים, עופות, זוחלים, דגים ועוד. מבקרים מהעולם כולו פוקדים בוחרים לבצע טיול לשוודיה במסעות ובטרקים אל תוך הנופים והטבע המרתק של שוודיה.

ההרים הסקנדינביים

ההרים הסקנדינביים מהווים מוקד משיכה לטיול לשוודיה ובאזורה. רכב הרים זה מפריד בין שוודיה לבין נורבגיה. רכס הרים זה מרתק במיוחד שכן הוא כולל צורות חיים רבות, נופים עוצרי נשימה, פסגות מושלגות ועוד שפע של אטרקציות מושכות במיוחד.

מפגש עם תרבויות עתיקות

תרבות הויקינגים העתיקה אשר חיו באזור שוודיה בסביבות המאה ה 8 מהוות מוקד משיכה לטיול לשוודיה מהעולם כולו. עשרות אלפי מטיילים פוקדים את אתרי המורשת והעתיקות הויקינגיות המוצגות במוזיאונים, אתרי טבע ואתרים רבים נוספים הפותחים לנו דלת לעולמם המרתק של הויקינגים.

טיול לשוודיה מציע למטייל הישראלי שפע של אטרקציות ואתרי טבע מובילים. צפונה המושלג של המדינה נהנה מחצי שנת שמש לצד חצי שנת לילה מוחלט מהווה גם הוא מחזה נדיר ובלתי שגרתי, הרים, פסגות, אגמים, מפרצים ואתרי טבע רבים מושכים מטיילים מכל העולם המגיעים לצפות במדינה היפה והמסקרנת.