טיול לקניה

קניה היא מדינה יפה במיוחד, מדינה בה ההרים, האגמים והטבע הפראי, משתלבים לידי מארג אחד של חוויה קסומה. להמשך קריאה »

2,479 צפיות

קניה משלבת אטרקציות רבות למטייל, החל מטיולי ספארי, טיולי ג\'יפים, ועד מסעות רגליים, טיפוסי הרים ואגמים קסומים, שהופכים את הטיול לקניה למבוקש ופופולארי במיוחד בעיניי צעירים ישראלים ומטיילים מהעולם כולו.

ניירובי

הטיול לקניה יחל בניירובי, בירתה של קניה, שם תוכלו להנות מהר קניה המספק למטייל נוף נפלא ומושך אליו חיות בר רבות, עליהם ניתן לתצפת ולהנות ממראות מרהיבים. מאזור ניירובי ניתן להמשיך לשמורות טבע רבות, ביניהם, שמורת הטבע שבא ושמורת הטבע סמבורו, המהווים יעד מעולה להנות ולהתרשם מחיי הטבע בקניה, ולהכיר את התרבויות הייחודיות של בני המקום, על מנת להעשיר את החוויה.

אגם ברינגו

אגם זה ממוקם בקרבת השבר הסורי- אפריקאי ומהווה אטרקציה נפלאה למטיילים בזכות יופיו עוצר הנשימה. הטיול לאגם מומלץ להתבצע בשילוב עם ביקור בשבטים המקומיים שגרים באזור, וטיול רגלי, שיעשיר את החוויה. כמו כן, בטווח נסיעה, קיימים אגמים נוספים כדוגמת אגם ברינגו שמוביל להתרשמות משבטים נוספים, ואגם נקורו, בו ניתן להנות ממגוון רחב של ציפורים ייחודיות ומרשימות.

אגם נייבשה ושמורת אגם קרייטר

אגם זה הוא אגם נוסף של מים מתוקים אשר נמצא בקרבת השבר הסורי- אפריקאי, ומספק למטייל מחזה מרהיב. בקרבת המקום נמצאת שמורת אגם קרייטר, אגם השוכן בתוך לוע של הר געש כבוי. אגם זה מספק חוויה ייחודית וחד פעמית להנות ממי הבריכה הקרירים בתוך הר געש! מומלץ במיוחד, מחזה שלא כדאי לפספס בטיול לקניה.

שמורת המסאי מרה

שמורה זו מהווה את השיא של אזורי הטבע הפתוחים והמרשימים של קניה, בהם ניתן להנות מטיולי ספארי מרתקים, וחיות בר מרשימות כדוגמת הזברות, ג\'ירפות, אנטילופות וחיות נוספות. כמו כן, ניתן ללון בשמורה על מנת להנות מכל מה שיש לה להציע כמו בריכת ההיפופוטאמים היפה, חיות הטרף שדוהרות באזור, ואטרקציות נוספות. שמורה המסאי מרה מהווה חלק בלתי נפרד מטיול לקניה ומושכת מטיילים מהעולם כולו להתבונן מקרוב בשמורה המדהימה.

טיול לקניה מציע למטייל הכול מהכול, החל מטיולי ספארי ועד אגמים עוצרי נשימה, תרבויות מקומיות מרתקות בשילוב עם חיות בר מדהימות, אשר הופכות את קניה ליעד מומלץ וכדאי בדרך לטיול של פעם בחיים.