טיול לקנדה

קנדה מציעה למטייל הישראלי מגוון רחב של אתרי תיירות מובילים המציעים חוויה ייחודית אשר אין שני לה בעולם כולו החל ממפלי הניאגרה, דרך השטח הארקטי בצפון ועד לאתרי צלילה עוצרי נשימה המושכים צוללנים וחובבי צלילה מהעולם כולו לחופיה המדהימים של קנדה. להמשך קריאה »

2,820 צפיות

כל אלו ועוד מושכים מיליוני מבקרים ומטיילים מכל העולם אשר פוקדים את קנדה בכל שנה ונהנים משפע אתרי הטיול והאטרקציות המקומיות בקנדה.

מפלי הניאגרה

איך אפשר שלא להזכיר את המפלים המפורסמים בעולם והמרהיבים ביופיים המשתרעים על שטח עצום ומהווים אטרקציה מושכת מהעולם כולו המביאה מיליוני מבקרים אשר פוקדים את קנדה בכל שנה. טיול בכל קנדה, על כל סוגי הטיולים, כולל את מפלי הניאגרה שכן יש האומרים כי טיול לקנדה שאינו כולל את מפלי הניאגרה אינו טיול!

האזור הארקטי

צפונה של קנדה הינו אזור ארקטי מושלג הכולל טמפרטורות נמוכות במיוחד. מזג האוויר הקר ושטחי הקרח העצומים מושכים תיירים מכל העולם לטיולים את העולם הקפוא והמופלא של צפון קנדה. טיול לקנדה הכולל את צפון המדינה וכניסה לאזור הארקטי נחשב לטיול משמעותי ורציני הכולל חוויה ייחודית וחד פעמית צורות החיים הייחודיות והמרחבים האינסופיים מושכים מיליוני תיירים מהעולם כולו.

אתרי צלילה ייחודיים

מערב קנדה הינו אזור צלילה עוצר נשימה המושך צוללנים מכל העולם לבוא וליהנות מאחד מאתרי הצלילה הסוחפים של העולם כולו. ברוב האתרים לא ניתקל באלמוגים, שונים וצבעים כמו שאנו רגילים להם מאתרי צלילה אחרים בעולם אך צורות חיים ייחודיות כמו תמנונים גדולים, דגים ייחודיים ועוד מהווים מקור משיכה של צוללנים מהעולם כולו. ערוץ נשיונל גיאוגרפיק בכבודו ובעצמו הפיק סרטים רבים העוסקים בחיים שמתחת למים קנדה.

קנדה הינה אחד מאתרי התיירות המובילים בעולם ומציע למטיילים הישראליים לא רק טיול לקנדה באתרי תיירות מובילים אלא גם מרכזי בילוי וקניות מובילים, אירוח ברמה גבוהה במיוחד ואזורים עירוניים שופעים בחיים, בילויים ואטרקציות שונות. מומלץ לכל לטייל בקנדה במגוון רחב של חבילות טיולים הכוללות טבע, נופים, ים, קניות והרבה הרבה חוויות ייחודיות כמו שרק טיול לקנדה יכול להציע.