טיול לקולומביה

קולומביה נמצאת בצפון יבשת דרום אמריקה. בקולומביה ישנם נופים עוצרי נשימה, ג\'ונגלים מדהימים וחופי ים מופלאים, המושכים אליהם תיירים רבים, וביניהם גם תיירים ישראלים לא מעטים בעיקר לאחר שרותם הצבאי. להמשך קריאה »

3,342 צפיות

קולומביה מציעה מגוון רחב של אטרקציות מהנות במיוחד, נופים מרהיבים ורמת אירוח מהגבוהות בדרום אמריקה.

הרי האנדים


הרי האנדים הם רכס הרים החוצה את דרום אמריקה. רכס זה הוא הארוך ביותר בעולם ועובר במדינות רבות לרבות: פרו, צ\'ילה, אקוודור, ארגנטינה, בוליביה, וכמובן קולומביה. רכס האנדים מתחיל בצפון יבשת דרום אמריקה, בונצואלה, ומסתיים בדרום צ\'ילה, באזור הנקרא \'ארץ האש\'. הרי האנדים מציעים מגוון מסלולי טרקים מאתגרים במיוחד המושכים ישראלים ומטיילים מהעולם כולו המגיעים ליהנות ולטייל בנופים עוצרי נשימה.

בוגוטה


בוגוטה היא בירת קולומביה. בעיר שוכן מוזיאון הזהב המדהים המושך מבקרים ותיירים רבים מהעולם כולו. כמו כן ניתן להשקיף מהעיר על נופים עוצרי נשימה, והיפה שבהם הוא סרו דה מונסראטה. בבוגוטה שוכנת גם אחת הכנסיות המפורסמות בעולם – כנסיית הילד הקדוש. את הכנסייה פוקדים המוני תיירים, המסיירים שם ומתפלאים מיופייה של הכנסייה, סיורים מודרכים מוצעים במקום.

סיפאקירה


כל מי שמתכנן טיול לקולומביה, כמעט בוודאות שמע את המילה סיפאריקה. סיפאקירה נמצאת כ50 ק\"מ צפונית לבוגוטה ובה מצויים מכרות מלח עצומים ומרהיבים. בסיפאקירה נחצבה גם קטדראלת מלח, הנמצאת מתחת לפני הקרקע, והיא מדהימה ביופייה.

סנטה מרתה


סנטה מרתה היא בין העיירות העתיקות ביותר בקולומביה. סנטה מרתה ממוקמת לאורך החוף הקריבי של המדינה, ומושכת אליה תיירים רבים מידי שנה לטיול לקולומביה. בסנטה מרתה נמצא גם מוזיאון ארכיאולוגי מדהים, מוזיאון בוליביאני יפהפייה ועוד מגוון עצום של אטרקציות מהנות ומעניינות.

קאלי


קאלי היא עיר קולומביאנית, והיא שוכנת בדרום מערב המדינה. עיר זו שוקקת שמחת חיים, ובלילה ישנן מסיבות המספקות הנאה מרובה לצעירים וחיי לילה בלתי פוסקים. בעיר היפה הזו, קיימות מגוון כנסיות מדהימות ומוזיאונים מרתקים המספקים הנאה ועניין מרובה כמעט בכל טיול לקולומביה.

קולומביה מציעה לינה טובה וזולה, אוכל טעים ומגוון עצום של אטרקציות המתאימות לכל הגילאים. האטרקציות בדרך כלל מלוות בנופים עוצרי הנשימה של דרום אמריקה בכלל ושל קולומביה בפרט. טרקים עוצרי נשימה, טיולי מחנאות, חופי ים, קניות, חיי לילה ומגוון אטרקציות מחכות לכם בטיול לקולומביה.