טיול לקובה

קובה היא מדיהנ השוכנת במרכז אמריקה, והיא מדינה מדהימה ביופייה. בדרך כלל ישראלים פוקדים אותה במהלך ה\'טיול הגדול\' שלהם לדרום … להמשך קריאה »

2,807 צפיות

קובה היא מדיהנ השוכנת במרכז אמריקה, והיא מדינה מדהימה ביופייה. בדרך כלל ישראלים פוקדים אותה במהלך ה\'טיול הגדול\' שלהם לדרום אמריקה. קובה מציעה מגוון עצום של אטרקציות מהנות במיוחד עבור התייר הפוקדים אותה בכלל, ועבור התייר הישראלי בפרט. במאמר זה אציג בפניכם אטרקציות ופעילויות מהנות במיוחד שאפשר לחוות רק בטיול לקובה.

האוונה

העיר האוונה היא עיר הבירה של קובה, והיא מונה למעלה משני מיליון תושבים. האוונה היא עיר מדהימה, ומכילה בתוכה מגוון רחב של פעלויות הקשורות בהיסטוריה מדהימה, תרבות ומסורת מעניינים, ועוד מגוון רחב של נושאים הקשורים לקובה. בהאוונה ישנם חופים אשר מהנים המיוחד את התייר הישראלי, המון מבנים גדולים ומפוארים מתקופת השלטון הספדרי בקובה, המדהימים את חובבי האדריכלות. בנוסף, האוונה ישנם מסיבות בלילה, ומוזיקה בלי סוף, אשר עושים שמח בלילה עבור הצעירים. בהאוונה ישנן מסעדות מציעות אוכל מעולה, במחיר זול יחסית.

טרינידד

העיר טרינדד היא כמעט בגדר \'חובה\' בטיול לקובה. היא מציעה לתיירים הרבים הפוקדים אותה נוף מדהים. עיר זו היא עיר מיוחדת, כיוון שהיא בעצם סוג של מוזאון אחד עצום. היא מצדה האחד ישנו ים מדהים עם נופים עוצרי נשימה, ומצדה השני ישנם ערים הנישאים לגבהים מדהימים, המשאירים את המביט בהם פעור פה.

סנטיאגו דה קובה

סנטיאגו דה קובה היא בעצם כמו עיר אחות לעיר האוונה. היא אף הייתה בירת קובה, לפני ההכרזת האוונה על בירתה. סנטיאגו דה קובה מלאת מוזיקה ייחודית ויפה, ובעלת היסטוריה מדהימה במיוחד. הדרך המהנה ביותר לטייל שם, היא ללכת ברחוב, ולשמוע את המוזיקה האפרו קובנית בכל פינה, וכך בעצם להתחבר לעיר היפה הזו, ולהרגיש אותה בעצמות. בחודש יולי, ישנם אין ספור קרנבלים ופסטיבלים בעיר, אשר יספקו לתיירים הנאה מרובה בכל דקה. מדרום לעיר, נמצא הים הקאריבי המדהים, והמוני תיירים פוקדים את החופים המדהימים המקומיים כחלק מכל טיול לקובה.

קובה מציעה לתיירים \'אירוח\' מושלם – מגורים ומלונות טובים וזולים, אוכל טעים, נוף מדהים והנאה לאורך כל הדרך. הטיול לקובה הוא חוויה מדהימה ומיוחדת, ואין כמותה באף מדינה אחרת בעולם. מומלץ מאוד לטוס לקובה ולטייל בה, ולהנות מהאווירה הקובנית המדהימה שבה.