טיול לפריז

פריז, העיר הגדולה והמרכזית ביותר ברחבי צרפת, המשמשת בין היתר גם כבירתה, היא אחד מיעדי התיירות הפופולאריים והמבוקשים ביותר ברחבי העולם. להמשך קריאה »

2,915 צפיות

פריז, המכונה גם \"עיר האורות\" ו\"העיר הרומנטית ביותר בעולם\", מציעה שורה של אתרים, אטרקציות ונקודות עניין רבות למיליוני התיירים הממלאים אותה מידי שנה, כשאתרים היסטוריים ותרבותיים, לצד אטרקציות מודרניות ומרתקות, יוצרות חוויה שקשה לתאר במילים, המתאימה לכל סוג של טיול. כמו כן, במהלך טיול לפריז ישנם מספר אתרים מרכזיים ופופולאריים בה, המסמלים את העיר יותר מכל, כשאסור להחמיץ את הביקור בהם כלל.

מגדל אייפל- הסמל המרכזי של פריז

כל טיול לפריז חייב לעבור בסיור במגדל אייפל המדהים, הנחשב לאחד הסמלים המרכזיים ביותר של העיר, כשכמות התיירים המבקרת בו היא הגדולה ביותר מבין כל האתרים בפריז. מדובר במגדל בין יותר ממאה ועשרים שנים, בעל רקע היסטורי עשיר ומעניין במיוחד, כשניתן לעלות לקומותיו באמצעות מעלית או באופן רגלי לספורטאים שבנינו. בקומה השלישית והעליונה במגדל, ניתן לחזות בתצפית מרהיבה על העיר פריז המדהימה, כשמומלץ לשלב ביקור במגדל גם בשעות החשיכה, כשאורות נוצצים יוצרים מראה ייחודי ומרשים הנראה לאורך מרבית מחלקי העיר.

שער הניצחון- סמל היסטורי מרכזי של צרפת כולה

אתר נוסף, הנחשב גם הוא לאחד מסמליה של העיר פריז ושל צרפת כולה, שאסור לפספס במהלך טיול לפריז, הוא שער הניצחון המפורסם. מדובר בשער שנבנה בתקופת נפוליאון, ששימש ככלי תפאורה לביסוס ניצחונותיו והישגיו הצבאיים הרבים. בסיור בשער הניצחון, מומלץ לעלות לנקודת התצפית הממוקמת בראשו, ממנה ניתן להשקיף על הנוף המדהים של פריז ושל שניים עשר שדרותיה.

שאנז- אליזה- השדרה המרכזית בפריז

העיר פריז מתהדרת בשניים עשר שדרות מופלאות, כשהפופולארית והמרכזית ביותר, היא שדרת השאנז אליזה. ביקור בשדרת השאנז אליזה הוא דבר מתבקש בכל פעם שעורכים טיול לפריז, כשחנויות של מותגים ומעצבים מובילים, מסעדות גורמה, בתי קפה וחיי לילה עשירים, הופכים אותה לאחד מהמקומות המעניינים והתוססים ביותר ברחבי פריז.

טיפים שכדאי לדעת לפני טיול לפריז  

מבחינת תנאי מזג האוויר, התקופה הטובה ביותר לערוך טיול לפריז, מתקיימת בין החודשים מאי לאוקטובר, בהם מתאפיין מזג האוויר כאטרקטיבי לטיולים. כמו כן, המטבע המקומי בפריז ובצרפת כולה, הוא האירו, כשהשפה המדוברת במדינה הינה צרפתית. בנוסף, לאזרחים ישראלים אין צורך באשרת כניסה לצרפת, כשהכניסה הינה חופשית עד לתקופה של כשלושה חודשים.