טיול לפרו

ישראלים רבים נוהגים לטוס לטיול ענקי בדרום אמריקה, בדרך כלל לאחר סיום שירותם הצבאי. פרו נמצאת בדרום אמריקה, ולכן ישראלים רבים מקיימים טיול בפרו. להמשך קריאה »

3,262 צפיות

ישראלים רבים נוהגים לטוס לטיול ענקי בדרום אמריקה, בדרך כלל לאחר סיום שירותם הצבאי. פרו נמצאת בדרום אמריקה, ולכן ישראלים רבים מקיימים טיול לפרו. לפרו יש היסטוריה מפוארת ומרתקת, אשר מושכת אליה תיירים רבים, וכל זאת בתוך הנוף המדהים והמרהיב אותו מציעה פרו לכלל המטיילים שבה במגוון רחב של אזורים ואתרים עוצרי נשימה.

לימה


עיר הבירה של פרו היא לימה. במהלך היום ניתן לבקר במוזאונים בלימה שנושאם העיקרי הוא ההיסטוריה המפוארת של פרו. כמו כן ניתן לטעום ולאכול מהמטבח הפרואני הטעים במגוון רחב של מסעדות לאורך העיר. במהלך שעות הלילה מציעה לימה מגוון רחב של מועדונים, פאבים ומקומות בילוי מהנים במיוחד.

מאצ\'ו פיצ\'ו


מאצ\'ו פיצ\'ו הוא אחד משבעת פלאי תבל ושוכן בקרבת העיר קוסקו. הוא נחשב לאחד מהאתרים ההיסטורים מהיפים בעולם. מאצ\'ו פיצ\'ו הוא אחד מערי האינקה היחידות שנשמרו ולא נהרסו על ידי הספרדים אשר כבשו את פרו עם הגעת האדם הלבן ליבשת. במקום קיימים מגוון מסלולים וסיורים מודרכים המציעים טעימה מחייהם של אנשי תרבות האינקה העתיקה.

הרי האנדים


הרי האנדים הם רכס הרים החוצה את דרום אמריקה. רכס זה הוא הארוך ביותר בעולם ועובר במדינות רבות לרבות: קולומביה, צ\'ילה, אקוודור, ארגנטינה, בוליביה, וכמובן פרו. רכס האנדים מתחיל בצפון יבשת דרום אמריקה, בונצואלה, ומסתיים בדרום צ\'ילה, ב\'ארץ האש\'. הרי האנדים מוגדרים כ\'חובה\' בכל טיול לפרו ומושכים מטיילים רבים וישראלים לא מעטים הפוקדים את ההרים לכל אורך השנה. אחת הפסגות הגבוהות של הרי האנדים היא בפרו. שם הפסגה הוא הוסקראן והיא מתנשאת לגובה של כ6750 מטרים.

איקיסטוס


איקיסטוס היא עיר ג\'ונגל מהגדולות בפרו. איקיסטוס נוסדה באמצע המאה ה18, ומציעה מגוון מיני עתיקות שנשמרו מתקופתה הקדומה אשר אותם ניתן לראותם בסיורים מודרכים מקומיים. כיום, ענף התיירות הוא הפרנסה העיקרית של איקיסטוס, וזאת בעקבות העובדה שהיא שוכנת ב\'שער הכניסה\' של האמאזונאס. בנוסף, נוהגים להגדיר את איקיסטוס כנקודת מוצא של מיני טיולים בג\'ונגלים המדהימים של האמזונס ואזורה.

טיול לפרו הוא מהטיולים הטובים המוצעים כיום בעולם בכלל, ובדרום אמריקה בפרט. פרו מציעה לתיירים הרבים הפוקדים אותה נופים מרהיבים, היסטוריה מדהימה, ואטרקציות מהנות במיוחד. טיול לפרו הינו חוויה של פעם בחיים ואין שני לה, ומי שמקיים טיול זה, יזכור אותו לעד.