טיול לפרגוואי

טיול בפרגוואי מושך צעירים ישראלים רבים הבוחרים דווקא במדינה זו לתחילתו של הטיול הגדול בדרום אמריקה. רוב הבוחרים בטיול בפרגוואי מטיילים במדינת פרגוואי כחלק מהטיול מטיול ארוך בדרום אמריקה. להמשך קריאה »

2,948 צפיות

מיקומה הגאוגרפי של פרגוואי מאפשר יציאה נוחה לשאר מדינות דרום אמריקה כמו גם אתריי התיירות הטבע הרבים שבה המושכים תיירים מהעולם כולו.

נהר פרגוואי

פרגוואי נחצית על ידי נהר פרגוואי המרכזי. משני צדדיו של הנהר נוכל לצפות באזורים גיאוגרפיים שונים כששטחו המערבי של הנהר מאופיין בביצות וביערות בעיקר ואילו חלקו המזרחי מאופיין בהתיישבות הרבה שבו. רבים מחשיבים את אזורה המערבי של פרגוואי כאזור פראי, עתיר באזורי טבע, טיול ומסעות לצד חיות ייחודיות ונופים מרהיבים.

צ\'אקו

אזור הצ\'אקו הינו האזור המערבי במדינת פרגוואי אותה חוצה כאמור נהר פרגוואי המרכזי. שטח הצ\'אקו כמעט ואינו מאוכלס והוא ידוע באזורי הטבע הפראי שבו לרבות ביצות, חיות ייחודיות, מיני עופות מרהיבים ונופים עוצרי נשימה. טיול לפרגוואי מציעה שפע מסלולי טרקים ומסעות אל תוך הצ\'אקו הפראי בדרך לחוויה ייחודית של פעם בחיים.

אסונסיון

עיר הבירה של פרגוואי, אסונסיון, מציעה שפע אטרקציות לטיול לפרגוואי. תחבורה ענפה מאפשרת תנועה קלה בשטחה של העיר המציעה שפע מוזיאונים, קתדרלה מרהיבה, אזורי קניות ובילוי. אזורי הקניות והשווקים בפרגוואי ידועים במחירים הנמוכים שבהם ומציעים מגוון רחב של פריטים ומוצרים שונים במחירים מגוחכים. ישראלים רבים בוחרים לסיים כל טיול לפרגוואי בבירתה בדרכם לאסוף מתנות ליקיריהם בישראל.

חלקה המזרחי של פרגוואי

חלקה המזרחי של פרגוואי מציעה מגוון חוויות שונות ומגוונות. נהרות, הרים, יערות ואטרקציות רבות מוצעות למטיילים בפרגוואי. טיול לפרגוואי לרבות מסעות טרקים ומחנאות רבים מוצעים בחלקה המזרחי של המדינה. נופים מרהיבים, בע\"ח ייחודיים ושפע אטרקציות מושכות מטיילים רבים לחלקה המזרחי של המדינה.

צעירים רבים בוחרים בטיול לפרגוואי כאחד מיעדי הטיול שלהם בדרום אמריקה הגדולה. צורות חיים ייחודיות, מבני ארכיטקטורה מרהיבים כדוגמא סכר האיטאיפה המהווה את מקור החשמל של פרגוואי, שווקים מקומיים, יערות מדהימים ותרבות מקומית מסקרנת במיוחד. כל אלו ועוד הופכים  כל טיול לפרגוואי ליעד פופולארי יותר ויותר לטיול של אחרי צבא.