טיול לפנמה

פנמה היא אחת מהמדינות המלהיבות במרכז אמריקה, בה יכול המטייל הישראלי להנות מצלילות בחופים קסומים ביופיים, ממסלולי טיול מלהיבים, מתרבות ייחודית, ועוד שלל הנאות, אשר מבטיחות כי הטיול לפנמה יהיה חוויה בלתי נשכחת. להמשך קריאה »

2,676 צפיות

כמו כן, מיקומה של פנמה בסמיכות למדינות אחרות במרכז אמריקה, כדוגמת קולומביה וקוסטה ריקה, מאפשרים לבצע טיול ארוך ומהנה במיוחד בדרום אמריקה הכולל בין השאר טיול לפנמה.

פנמה סיטי

פנמה סיטי, בירתה של פנמה והעיר הגדולה במדינה, תיהיה התחנה הראשונה של המטייל ישראלי. פנמה סיטי נחשבת לאזור המועדף בעולם לביצוע קניות בזכות הסחורה המעולה, של מיטב המותגים מכל רחבי העולם, במחירים זולים במיוחד. כמו כן, מומלץ לחוות ולספוג מחיי הלילה, הפאבים המקומיים והמסעדות בפנמה סיטי.

סן בלאס

סן בלאס אלו רצועת איים בחלקה הצפוני של פנמה. האטרקציה המרכזית בסן בלאס הם חופי התכלת והאווירה הרגועה, המושכים אליהם מטיילים ישראלים רבים. סן בלאס הוא המקום המושלם בעת טיול לפנמה על מנת לנוח, להירגע ולהנות מחופים מרהיבים ביופיים. כמו כן, חשוב לדעת שאזור סן בלאס אינו מפותח במיוחד, ולכן ניתן להנות מחוויה תרבותית ואותנטית שתשדרג את הטיול לפנמה.

בוקס דל טורו

בוקס דל טורו אלו רצועת איים בים הקאריבי, בהם ניתן להנות מחופי הים היפים ביותר בעולם. בבוקס דל טורו מומלץ להנות מגלישה, חובבנית או מקצועית, פעילויות צלילה, שנירקול ושלל פעילויות מים מלהיבות, אשר מספקות חוויה אטרקטיבית עבור המטיילים. בוקס דל טורו הוא האזור הנוח והמתאים ביותר עבור המטייל הישראלי להנות, לכייף ולהירגע.

בוקט

בוקט הינה עיירה קטנה יחסית, כפרית, אותנטית במיוחד, בה יכול המטייל הישראלי להנות ממגוון רחב של מסלולי טיול רגליים, יפים במיוחד, ומשמורת הטבע בארו, שמורת טבע יפה במיוחד שלא כדאי לפספס. בתוך שמורת הטבע בארו, נמצא הר הגעש הגבוה ביותר בפנמה שמספק למטייל מחזה מרהיב.

פנמה היא מדינה מלהיבה, אטרקטיבית ויפה במיוחד, בה ניתן להנות ממסע קניות במחירים זולים, מחופי ים מדהימים ביופיים, פעילויות צלילה, שמורות טבע, הרי געש ומסלולי טיול מלהיבים, אשר יהפכו את הטיול לפנמה לחוויה חד פעמית.