טיול לפינלנד

פינלנד, השוכנת בחלקה הצפוני של יבשת אירופה, מציעה חוויה תיירותית מגוונת ועשירה, כזו ההופכת כל טיול בפינלנד למהנה וקסום במיוחד. להמשך קריאה »

2,841 צפיות

גולת הכותרת בפינלנד, נמצאת בנופיה המדהימים ועוצרי הנשימה, המתאפיינים במספר עצום של אגמים, כשמסביבם קיימות אטרקציות ונקודות עניין מרובות. מלבד המבנה הגיאוגראפי המרשמים, מציעה פינלנד, המכונה גם בשם \"סואומי\", תרבות מרתקת והיסטוריה עשירה, שבאות לידי ביטוי באתרים רבים לאורכה.

הלסינקי- בירת פינלנד

היעד הראשון, שבלעדיו לא ניתן להתחיל טיול לפינלנד, הוא בביקור בבירתה הלסינקי. מדובר בעיר מרשימה ומרתקת במיוחד, המשלבת בין מבנים עתיקים ומרשימים, לבין כאלו מודרניים ומערביים יותר, המספרים על התפתחותה מבחינה היסטורית ותרבותית. כמו כן, מציעה הלסינקי מספר גדול של אתרים ואטרקציות שמומלץ לבקר בהם, כשהמצודה הימית המרשימה, שנבחרה לאחד מאתרי מורשת עולמית ע\"י אונסקו, היא אתר נפלא שלא כדאי לפספס. בנוסף, מומלץ לבקר באצטדיון האולימפי, באחת מהקתדרלות הרבות בעיר, באנדרטת סיבליוס ובכיכר הסנט.

טורקו- הבירה המסרותית של פינלנד

עיר נוספת, שחובה לבקר בה במהלך טיול לפינלנד, היא טורקו השוכנת בדרומה והנחשבת לבירתה מהבחינה המסורתית של פינלנד. טורקו, ששימשה בעבר אף כבירתה הרשמית של פינלנד, מציעה ביקור בשורה של אתרים עתיקים מתקופות קדומות במיוחד בהיסטוריה. טירת טורקו המפורסמת היא אתר התיירות המרכזי והמרשים ביותר בעיר, שאסור לפספס בשום אופן. בנוסף, בסיור בעיר כדאי לבקר גם ברובע ראומה העתיק ובקתדרלת טורקו המרשימה.

לפלנד- חווית הנופש בצפון פינלנד

אחד מרגעי השיא בכל טיול לפינלנד, מתרחש ללא ספק בביקור בלפלנד המדהימה. בלפלנד, תוכלו לקבל חוויה מסוג אחר, כששקט ורוגע מיוחד, בתוספת אירוח מפנק ברמה הגבוהה ביותר, יספקו לכם כמה ימים של נופש מרענן במהלך טיול לפינלנד. אזור לפלנד מאופיין בטבע מרהיב ובתולי, בעל מרחבים אינסופיים, כשבתקופת החורף מכוסים בלבן ויוצרים תמונה מדהימה ומיוחדת במינה שלא כדאי לפספס.

טיפים שימושיים לפני טיול לפינלנד

ביקור בפינלנד, אינו מצריך באשרת כניסה לאזרחים ישראלים, כשהכניסה חופשית עד לתקופה של 90 ימים. כמו כן, בכל הקשור למזג האוויר, התקופה המומלצת ביותר לערוך טיול לפינלנד, מתרחשת בין מאי לספטמבר, בהם מאופיין מזג האוויר כנוח ואטרקטיבי לטיולים, כשמספר שעות האור ארוך ממספר שעות החושך.  לעומת זאת, לאלו המעוניינים להגיע לפינלנד למטרת סקי או לחופשת חורף אחרת, התקופה הטובה ביותר לבקר בפינלנד נמצאת בין החודשים נובמבר לאפריל.