טיול לפיליפינים

הפיליפינים, הם לאא ספק אחת מפניניותיה של דרום מזרח אסיה, כשמדובר למעשה בקרוב ל7000 איים, מהם מיושבים רק כ- 2000 בלבד. להמשך קריאה »

3,365 צפיות

האיים בפיליפינים מציעים מצד אחד טבע מרהיב, המתאפיין בהרים ובג׳ונגלים עשירים, כשמן הצד השני, מציעים רצועות חוף אקזוטיות ובלתי נגמרות. בשנים האחרונות, הופך טיול לפיליפינים למבוקש יותר ויותר, כשמתמקד בכמה אתרים ואטרקציות מרכזיות.

מנילה- התרבות וההיסטוריה הפיליפינית במיטבן

העיר מנילה, שמשמשת בין היתר כבירת הפיליפינים, היא אחד המקומות שאסור לפספס בכל טיול לפיליפינים, כשמציגה את ההיסטוריה והתרבות הפיליפינית במגוון אתרים מרתקים ובעלי חשיבות רבה, שאחראים לעיצובה ולבנייתה של מדינת הפיליפינים. החלק המרכזי בעיר מנילה נמצא בעיר העתיקה, כשניתן להבחין בסממנים היסטוריים רבים, כדוגמת בית הקברות האמריקאי, שרידי חומות העיר העתיקה, כנסיית אוגוסטין ושרידי המבצר סנטיאגו.

בוראקאי- אי החלומות של הפיליפינים              

אחד מהשיאים של כל טיול לפיליפינים, הוא בביקור באי בוראקאי המופלא. מדובר באי מרהיב ביופיו, המתאפיין ברצועת חוף חלומית, שמתהדרת במים צלולים ובחולות מיוחדים לכל אורכו. האי בוראקאי מציע את כל המרכיבים הדרושים לחופשת קיץ מושלמת, כשבתי מלון מפוארים, מסעדות גורמה, חופים מבודדים, צלילה ושיט הם רק חלק קטן משלל האטרקציות הקיימות באי.

מפלי פאגסאנחאן- חווית הטבע בפיליפינים

לאלו המעוניינים לחזות בטבע הפראי והמרהיב בפיליפינים במיטבו, ביקור במפלי פאגסאנחאן יהיה החלק האהוב ביותר במשך הטיול לפיליפינים. מעבר ליופיים של מפלי פאגסאנחאן, החלק המהנה ביותר בסיור, הוא בשיט לעברם. השיט מתבצע בסירת ״באנקה״ המסורתית, המופעלת באמצעותם של שני אנשי שיט מקצועניים, שאחראים להעלאת הסירה בצורה בטוחה וזהירה במורד הנהר, עד לאזור בו מצויים מפלי פאגסאנחאן.

טיפים חשובים לפני הנסיעה

לפני שמחליטים להזמין טיול לפיליפינים, מומלץ לברר אודות כל הפרטים החיוניים לנו, כדוגמת מזג האוויר בעונה בה נרצה לבקר, ערכו של המטבע המקומי, מחירי טיסות ובתי מלון ממוצעים, מהי השפה המקומית וכל פרט אחר שעשוי להיות משמעותי בסופו של דבר. בדיקה מקיפה ובקיאות גבוהה בגל הפרטים הרלוונטיים, תביא אתכם לכדי תכנון הטיול הטוב ביותר עבורכם, כזה שיספק לכם את הקסם שקיים בפיליפינים.