טיול לסין

סין, השוכנת בדרום מזרח אסיה, היא אחת המדינות הגדולות ביותר בעולם, הן מבחינת השטח והן מבחינת כמות האוכלוסייה, כשיותר ממיליארד סינים מצביעים על אחת התרבויות העתיקות והמרתקות ביותר בעולם, המושכת לרחביה מיליוני תיירים במשך כל ימות השנה. להמשך קריאה »

2,688 צפיות

טיול לסין מציע את החוויה האולטימטיבית מכל הבחינות, כשניתן לשלב בין אתרים היסטוריים מופלאים, לבין מודרניות וקדמה טכנולוגית מרשימה ביותר.

בייג\'ין- בירת סין

כל טיול לסין, מתחיל בדרך כלל בביקור בעיר הגדולה והמרכזית ביותר בה, שמספרת בצורה הטובה ביותר את הסיפור המרתק שבסין כולה, כשמדובר כמובן על הבירה בייג\'ין. בייג\'ין מקנה לתיירים מגוון כמעט ובלתי מוגבל של אפשרויות טיול, כשאתרים היסטוריים עתירי משמעות, שווקים מלאי סחורות, מרכזי קניות עצומים, אוכל מגוון מכל הבא ליד ובילויים עד השעות הקטנות של הלילה, הם רק חלק קטן מהם. אתרים שכדאי לבקר בבייג\'ין, הם: העיר האסורה, כיכר טיינאנאמן, ארמון הקיץ, מקדש השמיים, שוק האוכל המפורסם והמתחם האולימפי של אולימפיאדת בייג\'ין הזכורה משנת 2008.

החומה הסינית- הסמל ההיסטורי של סין כולה

אחד האתרים המוזכרים ביותר בהקשרה של סין, שאסור לפספס במהלך טיול לסין, הוא בביקור בחומה הסינית המפורסמת. החומה הסינית מהווה את אחד מסמליה הבלתי מעוררים של התרבות והמסורת הסינית כולה, כשמאחורי בנייתה נמצא סיפור היסטורי מרתק במיוחד. החומה הסינית ממוקמת בגבולה הצפוני של סין, כשאורכה המצטבר בשיאה היה יותר מ-10,000 ק\"מ, כשהחלק ששרד עד ימינו קטן יותר. כמו כן, מציעה החומה מספר אתרים מרכזיים ששווה לבקר בהם, כשניתן לעלות אליהם באמצעות רכבל או באופן רגלי לספורטיביים שבנינו.

שנגחאי- גן עדן לתיירים

עיר נוספת ומשמעותית, שמומלץ לבקר בה במשך טיול לסין, היא שנגחאי הנפלאה. מדובר בעיר מפותחת ומתקדמת במיוחד מבחינה טכנולוגית, כשגורדי שחקים, רכבות משוכללות, בתי מלון מפוארים, מרכזי קניות ומסעדות גורמה, הופכות אותה ללא ספק לאחת הערים התוססות והפופולאריות ביותר ברחבי העולם כיום. שנגחאי מציעה מגוון אתרים שכדאי לבקר בהם, כדוגמת מוזיאון שנגחאי, תיאטרון שנגחאי, גטו שנגחאי, גני יואן ומגדל הטלוויזיה המפורסם.

טיפים לפני ביקור בסין

טיול לסין מחויב בהנפקת אשרת כניסה לתחומי המדינה, כשניתנת להנפקה דרך השגרירות הסינית בישראל. המטבע הסיני נקרא \"יואן\", כשערכו של יואן אחד הוא קצת יותר מחצי שקל ישראלי. מבחינת מזג האוויר, ניתן לטייל בסין במשך כל ימות השנה, למעט עונת החורף המתאפיינת בין החודשים נובמבר למרץ, בה נהוג מזג האוויר קר במיוחד ופחות מומלץ לטיולים.