טיול בסידני

סידני אשר נחשבת בעיניי רבים לבירת אוסטרליה אינה למעשה בירת המדינה שבירתה היא קנברה. סידני הינה העיר הגדולה באוסטרליה ומונה למעלה מ 4 מיליון תושבים בעיר המשתרעת על פני שטח של 1700 קמ\"ר לערך ההופך אותה לעיר הגדולה בעולם בשטחה. להמשך קריאה »

2,651 צפיות

העיר מהווה מקור משיכה למטיילים מכל העולם. טיול לסידני הפך בשנים האחרונות לפופולארי בציבור הישראלי ובעיקר בקרב צעירים לאחר צבא.

70 חופים במפרץ אחד

מזרח סידני משתרע לו מפרץ העיר המהווה את המפרץ הטבעי הגדול בעולם המונה כ 70 חופים אטרקטיביים במיוחד המושכים תיירים מכל העולם. אתרי צלילה ייחודיים, מים צלולים, גלים גבוהים ועוד שפע של אטרקציות מחכות למטיילים בסידני לכל אורך השנה ובכל העונות. פופולאריות החופים של סידני משכה אטרקציות רבות לחופיה של העיר וניתן למצוא פעילויות ומופעים רבים בחופי העיר לכל אורך השנה.

טרקים בהרי הכחולים

ההרים הכחולים במערב העיר מהווים מוקד אטרקטיבי לטרקים ארוכים ומאתגרים במיוחד. תנאים מקומיים ייחודיים מביאים למראה ההרים הכחלחל הנראה ממרחקים ומכאן מקור שמם. מיני בעלי חיים וצמחים ייחודיים הופכים את ההרים הכחולים ליעד מחייב בכל טיול לסידני שכן אטרקציות רבות הוקמו בתחומי ההרים הציעים צפייה במראות ובנופים עוצרי נשימה. למטיילים המאותגרים מוצעים מגוון מסלולי טרקים בשטח ההרים המרהיבים המאפשרים צפייה מקרוב בנופרים ובצורות החיים הייחודיות.

אבוריג\'נים

התרבות האבוריג\'נית המקומית מושכת מטיילים מכל העולם אשר מגיעים להסתכל מקרוב ולהביט בתרבות המסקרנת האבוריג\'נים הינם למעשה ילידיי המקום אשר התגוררות בשטחים אלו טרם כיבוש אוסטרליה על ידי הבריטים. מגוון רחב של מבנים, אתרים קדושים ואתרי מורשת אבורגי\'נית פרוסים בשטחה של סידני ומהווים גורם משיכה למאות אלפי תיירים סקרנים מכל העולם.

פארקים, קניות ובילוי

סידני מציעה מגוון רחב של פארקים מקומיים המכילים מיני צמחים ייחודיים ובע\"ח מקומיים ייחודיים בלב ליבה של העיר. הפארקים הגדולים מהווים חלק בלתי נפרד מכל טיול לסידני. נוסף על כך בית האופרה של סידני אשר גג המבנה נראה כצדפות מהווה מבנה ארכיטקטורה מרהיב ומקור תרבותי חשוב בסידני. מטיילים רבים מגיעים לביתה האופרה בכדי ליהנות ממופעים מקומיים וממראה המבנה הנהדר. נוסף על כך כוללת סידני מגוון רחב של מרכזי בילוי וקניות המושכים גם הם את המטיילים בסידני.

טיול לסידני מציע למטייל שפע של אטרקציות מקומיות במגוון רחב של תחומים החל מאתרי טבע מקומיים, חופי ים מרהיבים, קניות ובילוי, נופים וצורות חיים ייחודיות ומקומיות אותם לא ניתן לראות באף מקום אחר בעולם כולו.