טיול לניו יורק

ניו יורק, העיר הגדולה בארה\"ב, מציעה למטייל בה שלל אטרקציות מבוקשות ומרהיבות במיוחד המושכות מיליוני תיירים בכל שנה לניו יורק. להמשך קריאה »

3,014 צפיות

מזג האוויר החורפי המושלג היורד על העיר בעונת החורף מציעה למטייל מראה רחובות מושלגים מרהיב, הקיץ השמשי מציעה גם הוא הנאה ומקומות בילוי וטיול רבים בניו יורק.

מפלי הניאגרה

על אף הדעה הרווחת כי מפלי הניאגרה מצויים בקנדה חשוב לדעת כי חלקם נמצאים בשטחה של ארה\"ב במדינת ניו יורק בצמוד לעיר באפלו. מפלי הניאגרה מושכים מיליוני תיירים בכל שנה לטיול לניו יורק כאשר אחוז גבוהה מהמבקרים מגיעים לירח דבש באחד מאתרי התיירות המרהיבים בעולם. קרני השמש המגיעות למפלים יוצרות קשתות מרהיבות ומושכות במיוחד.

ברודווי

שדרת ברודווי מוכרת בעיקר בשל מופעי התיאטרון שבה. מגוון רחב של אולמות תיאטרון וקולנוע מציעים למטיילים בניו יורק שפע מופעי בידור והצגות תיאטרון מהטובים ביותר בעולם. רמת האנגלית הבסיסית בה מדברים השחקנים מאפשרת לכל תייר ומטייל ליהנות ולהבין את המדובר בהופעות. בהמשך השדרה בצומת עם רחוב 42 ניתן לפגוש את הטיים סקוור המאפיין את אזור העסקים של העיר ומוכר בפרסומות ובמסכי הענק המצויים בו, תנועת אנשי עסקים רבים, מופעי רחוב ועוד. טיול לניו יורק כולל במרבית המקרים ביקור זה או אחר עם התרבות והתאטרון המקומי.

סנטרל פארק

המארק המרכזי של ניו יורק השוכן באמצע מנהטן. הפארק הנראה טבעי לכאורה הינו מלאכותי למעשה ונבנה בקפידה לרבות אגמים, שמורת טבע, מסלולי הליכה, מגרשי ספורט, מגרשי החלקה על קרח ועוד. בנוסף הצגות תיאטרון רבות מוצגות בו בעיקר בעונת הקיץ לרווחת הציבור הרחב לרבות מופעי שייקספיר השונים. הסנטרל פארק מציע חוויה ייחודית בכל טיול לניו יורק ומהווה מוקד משיכה לתיירים רבים בניו יורק.

פסל החירות

פסל החירות הנמצא באי החירות מזוהה יותר מכל עם ארה\"ב, הדמוקרטיה, חופש הביטוי והשוויון בין בני האדם. הפסל מושך תיירים רבים לאי החירות שכן הוא עצום בגודלו ונראה למרחקים. בנוסף הפסל הינו מהמפורסמים ביותר בעולם ומציע אטרקציה תיירותית של ממש בליבה של העיר ניו יורק.

טיול לניו יורק מציעה למטיילים והתיירים הרבים מגוון רחב של אטרקציות, נופים, אתרי טבע, מוזיאונים, תרבות ובידור, חיי לילה ועוד. ניו יורק- העיר המערבית המפורסמת מציעה מגוון רחב של אטרקציות מסוגים שונים וכל מה שנותר למטייל הוא רק לבחור היכן תרצו ליהנות בניו יורק.