טיול למצרים

מצרים, השוכנת בגבולה עם ישראל, מהווה אטרקציה מושכת עבור ישראלים רבים לביצוע טיולים. השילוב בין חופים קסומים, הרי סלע אדומים, תרבות מקומית ואווירה רגועה, הופכת את מצרים למקום מוביל בעת בחירת היעד הרצוי. להמשך קריאה »

2,454 צפיות

טיול למצרים יספק לכם חוויה ייחודית, מרהיבה וקסומה שיזכה אותכם בהנאה צרופה מאחד המקומות היפים בעולם.

קהיר
קהיר, בירתה של מצרים, ואחד המקומות היפים והמפותחים ביותר באזור, מהווה אטרקציה תיירותית מובילה עבור תיירים רבים לטיול למצרים. הייחודיות של קהיר טמונה בעתיקות המרהיבות שבעיר, ביניהן, פסל הספינקס המפורסם והפירמידות, הסמל המייחד של קהיר, שיוצרים למטייל חוויה היסטורית, תרבותית וויזואלית. כמו כן, קהיר מציעה למטיילים אפשרות לבקר במוזיאונים, באתרים היסטוריים ובמסעדות מיוחדות עם אוכל מקומי שמספקות חוויה קולינארית למטייל. בערים השוכנות לקהיר, הנחשבות פחות למרכזי תיירות, מומלץ להגיע לשווקים המקומיים על מנת להנות מהתרבות המקומית.

סיני
חופיה התכולים של סיני ידועים בכל רחבי העולם ונחשבים ליעד מספר אחד בעולם בתחום הצלילות. סיני מעניקה למטיילים אווירה רגועה, קסומה שלוה, שמספקת חופשה מושלמת ובלתי נשכחת. לחובבי האתגרים שביניכם, ניתן להנות מאין ספור אטרקציות ימיות, שהשיא הוא הצלילות במעמקי החופים בהם תזכו להכיר יצורים מרהיבים, הייחודיים לאזור, ונוף עוצר נשימה. סיני הוא המקום המושלם לנוח, להירגע ופשוט להנות כחלק מהטיול למצרים.

המדבר המערבי
המדבר המערבי מציע למטייל חוויה שונה של טיול למצרים, אתגרית יותר וייחודית יותר. הטיול משלב בין טיול ג\'יפים הליכות במדבר ורכיבה על גמלים, תוך הנאה מהעתיקות המצריות ונופים מדהימים, בעיקר בשעות הזריחה והשקיעה. הטיול מומלץ במיוחד לחובבי האטרקציות ההרפתקניות, שכן, טיול מסוג זה יכול לגוון את אופי הטיול ולעלות את רמת ההנאה של בטיול.

הנילוס
הנילוס הוא נהר מרהיב ביופיו שחוצה את מצרים, ומציע למטייל דרך טיול שונה, אטרקטיבית ומהנה ביותר. הנילוס מציעה אווירה רגועה, שלווה, על מימיו הכחולים, ואופן מעבר שונה מנסיעה רגילה, שיכול לספק חוויה מיוחדת.

טיול למצרים מציע מגוון רחב של אטרקציות, החל מטיולים במדבר ועד שייט בנילוס, החל מסיורי עתיקות בקהיר ועד חופיה הקסומים של סיני, שיוצרים למטייל חוויה מרהיבה ביופיה, מגוונת אטרקטיבית ובלתי נשכחת.