טיול במיאנמר

מיאנמר, שרבים נוהגים לכנותה \"בורמה\", היא מדינה השוכנת בדרום מזרח אסיה. מיאנמר מתהדרת בשמירה על הדוקה על מאפיינים מסורתיים ותרבותיים … להמשך קריאה »

2,798 צפיות

מיאנמר, שרבים נוהגים לכנותה \"בורמה\", היא מדינה השוכנת בדרום מזרח אסיה. מיאנמר מתהדרת בשמירה על הדוקה על מאפיינים מסורתיים ותרבותיים קדומים, כשלא ניכרת בה ההשפעה המערבית באופן ניכר. כתוצאה מכך, מהווה מיאנמר יעד תיירותי מבוקש במיוחד, כשתיירים רבים מכל רחבי העולם גודשים אותה במשך מרבית ימות השנה. טיול למיאנמר הוא בגדר חובה לכל מי שמחפש אחר מסורת רבת שנים, היסטוריה מרתקת ונופים עוצרי נשימה, כשביקור בכמה מאתרי התיירות המרכזיים ממחיש זאת באופן הטוב ביותר.

יאנגון- בירת מיאנמר

יאנגון, המשמשת כבירתה של מיאנמר, נחשבת לעיר הגדולה והמרכזית ביותר ברחבי מיאנמר כולה, כשמהווה את אחד מהאתרים המרכזים והפופולאריים ביותר, בלעדיהם לא ניתן לערוך טיול למיאנמר. יאנגון מציעה את כל השפע שמאופיין במיאנמר כולה, כשאתרים היסטוריים משמעותיים, דוגמת פגודות סולה ושווגדון המפורסמות ומקדשים עוצרי נשימה, לצד אתרי טבע מיוחדים, כדוגמת האגמים איניה וקנדווגי, הופכים אותה לאטרקציה תיירותית של ממש. בנוסף, מציעה העיר מרכזי קניות, שווקים הומי סחורות, בתי מלון ומסעדות מקומיות ייחודיות.

מנדליי- הבירה הדתית של בורמה

עיר נוספת, שמומלץ לבקר בה במידה רבה בכל טיול למיאנמר, היא מנדליי המדהימה. מדובר בעיר החשובה ביותר במיאנמר מבחינה דתית, כשמוגדרת על ידי רבים כ\"מעוז בודהיסטי\". מיאנמר מציעה מגוון כמעט בלתי נגמר של מנזרים מלכותיים ומרהיבים, כשכמות הנזירים בה גדולה ממחצית כמות הנזירים הקיימת במיאנמר כולה. כמו כן, אתרים נוספים שמומלץ לבקר במנדליי, הם בגבעת מנדליי הרומנטית, בארמון המלוכה המפורסם ובמגוון מופעי תרבות מסורתיים.

אגם אינלה- פלא במרכז מיאנמר

אחד האתרים היפים והמרתקים ביותר במשך טיול למיאנמר כולה, הוא אגם אינלה המפורסם. מדובר באגם השוכן במרכזה של מיאנמר, כשמסביבו ניתן למצוא 17 כפרים מקומיים ומדהימים, המכילים אטרקציות רבות. הפעילות המרכזית באגם אינלה מתמקדת בשייט על פני שטחו הגדול, כשניתן להתרשם מחייהם של המקומיים המתרחשים על פני המים. כמו כן, מומלץ לבקר במקדש החתולים, בו תוכלו לצפות במופע חתולים פעלולני מרהיב ביופיו.

טיפים לפני טיול למיאנמר

על מנת לערוך טיול למיאנמר נדרשת אשרת כניסה, אותה ניתן להנפיק בארץ, כשמתירה כניסה למשך 28 ימים. מזג האוויר במיאנמר אופייני לשאר מדינות דרום מזרח אסיה, כשמדובר על מזג אוויר טרופי. עם זאת, תקופת הזמן המומלצת והנוחה ביותר לבקר במיאנמר היא בין החודשים אוקטובר לפברואר.