טיול למיאמי

אחת הערים המוכרות ביותר בארה\"ב היא העיר מיאמי. חופיה המדהימים של העיר יוצרו בה מציאות של תיירות ענפה במיוחד עם בלי מלון מובילים ומגוון רחב של אטרקציות ומקומות בילוי ההופכים את מיאמי לאחת הערים התיירותיות ביותר בעולם. להמשך קריאה »

3,110 צפיות

ספורט

קבוצות הספורט המקומיות, לרבות קבוצת ההוקי \"פלורידה פנתרס\" קבוצת הפוטבל מיאמי דולפינס, קבוצת הכדורסל- מיאמי היט ועוד קבוצות ספורט רבות המייצגות את העיר הפכו למוקדי תיירות מהעולם כולו. ניתן לצפות בכמות תיירים גבוהה המגיעים לטיול למיאמי בעיקר בכדי לצפור בבמשחקיה של קבוצת הכדורסל ה\"היט\" כמו גם בקבוצות הפוטבול, בייסבול והכדורגל המקומי.

חופי העיר

העיר מיאמי מזוהה יותר מכל עם חופי הים המרהיבים שלה הכוללים דקלים מרשימים, טיילת ארוכה, דוכנים ותרבות של ממש מושכים תיירים רבים לטיול למיאמי בכל שנה ושנה. בתי המלון המקומיים הולכים ומתפתחים כמו גם מוקדי הבילויים וחיי הלילה ההופכים מושכים יותר ויותר עבור תיירים מכל הגילאים מהעולם כולו.

הקריביים

קרבתה של מאמי לאיים הקריביים ולמקסיקו הופכים אותה לא רק לשער של ארה\"ב אל האזור כולו אלה גם פותחת בפניו של המטייל אפשרויות טיול רבות ומגוונות. אחת האפשרויות הפופולאריות ביותר בטיול למיאמי הינה שייט לקאריביים. שייט לאיים הקאריביים המרהיבים ביופיים מושכך מאות אלפי תיירים בכל שנה לטיול במיאמי בדיוק מסיבה זו. אפשרות נוספת הינה שיט ומעבר למקסיקו המרהיבה לאחר כמה ימי מנוחה ובילויים במיאמי.

סיקווריום

\"עולם המים של מיאמי\" יש הקוראים לסיקווריום. בסיקווריום פוגשים המטיילים מגוון חיות בר ימים לרבות דולפיני, אריות ים, כלבי ים, פינגוונים ועוד. חיות אלו משתתפות במופעים עוצרי נשימה ומרהיבים במיוחד אשר הפכו בשנים האחרונות לחוויה לכלל המשפחה. אטרקציה זו מושכת יותר ויותר תיירים בכל שנה לארה\"ב בכלל ולטיול למיאמי בפרט. עובדה נוספת המושכת תיירים רבים לסיקווריום הינה פליפר הדולפין המפורסם בעולם המתגורר במתחם זה ומספק מופעים מרהיבים לקהל הרחב. אפשרות שחייה עם דולפינים מתאפשרת למטיילים ולמבקרים.

טיול למיאמי מתאים ליחידים, זוגות ולמשפחה כולה. צעירים ישראלים רבים רואים במיאמי כיעד מוביל לטיול של אחריי צבא ואף טיולש ל הנאה, שחרור והכרת תרבויות ואזורים נוספים בעולם. התרחבותה של מיאמי מציעה למטיילים והתיירים עוד ועוד אתריי תיירות ובילוי מרהיבים ומפנקים במיוחד.