טיול למדריד

מדריד, הנחשבת לעיר המרכזית והגדולה ביותר בספרד, כשמשמת בנוסף כבירתה, מספקת מגוון רחב של אפשרויות טיול לכל המבקרים בה, כשמתגלה כאחד מהיעדים האטרקטיביים ביותר בשנים האחרונות ברחבי אירופה כולה. להמשך קריאה »

3,487 צפיות

טיול למדריד, יחשוף אתכם לעיר המתהדרת ברקע היסטורי מרתק ובתרבות ייחודית ומרשימה, לצד עיר צעירה ותוססות מהמודרניות ביותר שבבירות אירופה, המציעה מגוון בילויים ואזורי פנאי סביב השעון. טיול למדריד מתמקד בדרך כלל בביקור בכמה אתרים מרכזיים בה שאסור לפספס, המעניקים את החוויה המדהימה שקיימת במדריד בצורה הטובה ביותר.

ארמון המלך- חוויה שקשה לתאר במילים

האתר המרכזי ביותר, שאסור להחמיץ במהלך טיול למדריד, הוא ארמון המלך המפואר והמפורסם של ספרד. מדובר בארמון המשמעותי והחשוב ביותר לספרדים מהבחינה ההיסטורית, כשבתחומו שכנו שליטי ומנהיגי ספרד לאורך ההיסטוריה. ניתן לסייר ברחבי הארמון בחלקים מסוימים בו שנפתחו לכניסת תיירים, כשמומלץ לחזות בהחלפת המשמר המפורסמת בארמון ולבקר במוזיאון הצבאי בו.

מוזיאון הפרדו- הצד האומנותי של מדריד

העיר מדריד ידועה במוזיאונים הרבים שניתן לבקר במהלך הביקור, כשהמוזיאון הנחשב למרכזי ולפופולארי ביותר בעיר כולה, הוא מוזיאון הפרדו המרשים. מדובר במוזיאון המאגד בתוכו את אוסף מרשים של פריטים ואוצרות אומנותיות יקרות ערך, השייכים לאומנות האירופאית המדהימה משלביה המוקדמים ביותר לאורך ההיסטוריה. ביקור במוזיאון הפרדו, היא הדרך הטובה ביותר לספוג את החוויה האומנותית הקיימת בכל טיול למדריד.

פלאסה מאיור- הכיכר המרכזית של מדריד

כל טיול למדריד חייב לעבור בביקור בכיכר המרכזית בעיר הנקראת \"פלאסה מאיור\". מדובר בכיכר מרשימה וגדולה במיוחד, בעלת רקע היסטורי עשיר ומרתק, כשמסביבה ניתן לסייר בין דוכני מזכרות, מסעדות ובתי קפה, ההופכים את הסיור בה למעניין עוד יותר. כמו כן, מומלץ לבקר בכיכר גם בשעות הלילה, כשתמונת המראה המתקבלת בה היא מדהימה ויוצאת דופן שלא כדאי לפספס.

מידע שימושי לפני טיול למדריד

ניתן לערוך טיול למדריד במשך כל ימות השנה. עם זאת, התקופה המומלצת ביותר לבקר בעיר, מתאפיינת בין החודשים מאי לאוגוסט, בהם מאופיין מזג האוויר כנוח לטיולים. כמו כן, אין צורך באשרת כניסה למעוניינים בעריכת טיול למדריד, כשניתנת כניסה חופשית עד לתקופה של כ-90 יום לאדמת ספרד למטרת טיול. בנוסף, המטבע המקומי במדריד הוא האירו, כשהשפה המדוברת בה ובספרד כולה היא השפה הספרדית.