טיול במדגסקר

מדגסקר נחשבת לפיסת גן עדן קסומה בליבה של אפריקה, מקום ייחודי ומרהיב אשר אינו משאיר את המטיילים אדישים לנפלאות הטבע. להמשך קריאה »

2,624 צפיות

מדגסקר כוללת זנים מיוחדים של חיות בר וחיות אקזוטיות, ביניהם למורים מיוחדים, אשר אינם קיימים בשום מקום אחר בעולם, מינים מיוחדים של לטאות, וחיות נוספות, אשר מרכיבות יחדיו את הקסם המיוחד של מדגסקר ומושכים מאות אלפי ומיליוני תיירים מהעולם כולו לטיול למדגסקר.

תחילתו של הטיול למדגסקר יהיה באנטננריבו, בירתה של מדגסקר, והמקום המרכזי אליו מגיעים תיירים רבים בתחילה. בקרבת אנטננריבו נמצאת שמורת הטבע אנדסיב, אתר מרהיב ביופיו. שמורת הטבע משלבת בין יער טרופי, עצים ירוקים ואגמים כחולים, המייצרים את היופי של המקום. כמו כן, ניתן למצוא באזור את הלמורים האינדים השוכנים באזור וציפורים בשלל צבעים. מומלץ לבצע את הטיול באופן מאורגן על מנת לזכות בכל החוויות שמעניק המקום, ואף ללון בשמורה בכדי להנות מהחוויה הלילית ומצפייה בחיות ליליות.

שמורה מרהיבה נוספת בה כדאי לבקר בטיול למדגסקר היא נהמפונה, המציעה מגוון רחב של גנים בוטניים, עצים ופרחים בשלל צבעים, שיעשירו את הנאתכם מהקסם המרהיב של מדגסקר, ותייצר לכם חוויה אטרקטיבית ומדהימה.

יעד מומלץ נוסף לטיול למדגסקר הוא שמורת \"הר החיים\", בה ניתן להנות ממפלי מים גבוהים במיוחד, כ-1500 מטרים, מדהימים ביופיים, שמייצרים אזור טרופי עם עצי סחלב, למורים ואטרקציות נוספות שמשדרגות את השמורה.

בנוסף לכך, מדגסקר כוללת בתוכה מפרצים רבים בהן ניתן לשייט, כדוגמת פורט דאופין, מפרץ לוקארו, ומפרץ דייגו סוארז, בהם ניתן  להנות מהאווירה הרומנטית של השקיעה, מהשלווה במקום ומהמים התכולים. מומלץ באחד מהמעברים מעיר לעיר להנות משייט במפרץ שידרג את ההנאה והחוויה מהטיול.

היעד הבא בטיול למדגסקר יהיה שמורת אנקראנה המומלצת, שמורת טבע הכוללת חופים טרופיים מרהיבים ביופיים, מערות עטלפים ייחודיות, סלעים שעוצבו בידי כוחות הטבע ומשטחי קרחונים שאינם קיימים במקום אחר בעולם, ויוצרים יחדיו נוף קסום למטייל.

מדגסקר כוללת אטרקציות רבות, המשלבות בין יערות טרופיים לאגמים קסומים, בין חיות אקזוטיות עצים מרהיבים, בין הרים מדהימים לקרחונים ייחודיים. הטיול למדגסקר הוא טיול ייחודי, מקורי, מרהיב, שיספק לכם חוויה בלתי נשכחת, חוויה של פעם בחיים.