טיול לטסמניה

טסמניה הממוקמת דרומית מזרחית לאוסטרליה דרומית למדינת ויקטוריה שבאוסטרליה. טסמניה היא אי המציע למטיילים ומבקרים מכל העולם מגוון רחב של אטרקציות מקומיות ייחודיות המושכות מיליוני מבקרים בכל שנה הפוקדים את אתריי התיירות של טסמניה. להמשך קריאה »

3,118 צפיות

המטייל הישראלי נהנה משפע הצעות לטיול לטסמניה בעיקר לצעירים משוחררים המחפשים טיולים, טרקים ונופים עוצרי נשימה.

הרי געש לא פעילים

האי טסמניה כולל שורה של הרי געש לא פעילים המהווים יעדי טרקים מאתגרים במיוחד המושכים תיירים ומבקרים מהעולם כולו. פסגות ההרים הגבוהים מהווים יעד אטרקטיבי ומושכים מטיילים מכל העולם לכבוש פסגה אחר פסגה בדרך לטיול בלתי נשכח בפסגות הרי טסמניה המרהיבים.

הריו הגבוהים של האי וסמניה מושלגים לכל אורך השנה ומהווה גם הם יעד תיירותי ענף במיוחד. מפגש עם הפסגות המושלגות כשבמורדות ההרים מתקיימים חיים ומזג אוויר אקזוטיים במיוחד הינו חוויה חד פעמית ומומלצת לכל מטייל מהעולם כולו.

צורות חיים ייחודיות

האי טסמניה הוא הזדמנות נהדרת לפגוש שפע בעלי חיים וצמחים ייחודיים. השד הטסמני לדוגמא הינו אחת החיות המוכרות ביותר בעולם המזוהה יותר מכל עם טסמניה. טיול לטסמניה מאפשר מפגש עם צורות החיים הייחודיות אשר חיות באזורים ובנופים מהיפים בעולם.

התרבות האבורג\'נית

האבוריג\'ינים המקומיים הם ילידיי המקום הטבעיים של טסמניה, אוסטרליה ואיים שכנים. עם כבישת האי על ידי הבריטים חוסלו כלל ילידי המקום. עם חלוף השנים היגרו אבורג\'ינים רבים מאוסטרליה לטסמניה והם מתגוררים בה עד היום בקהילה אבורג\'ינית מערבית. אתרי המורשת של התרבות המרתקת מהווים עד ימינו מקור משיכה של מאות אלפי תיירים לטסמניה ואזורה בניסיון לראות ולגלות ולו במעת על התרבות העתיקה והמסקרנת.

אתרי צלילה

חופיה של טסמניה נהנים ממי שני אוקיאנוסים שונים: האוקיאנוס ההודי והאוקיאנוס השקט. חופיה המרהיבים של טסמניה נהנים משפע רחב של צורות חיים שונות לרבות זני דגים ייחודיים, סרטנים וחסרי חוליות מרהיבים, שוניות מדהימות ואתרי צלילה עוצרי נשימה המושכים צוללנים מהעולם כולו להגיע וליהנות מנופים תת ימיים מרהיבים ביופיים. בכל טיול לטסמניה מומלץ לבצע צלילה באמצעות שנורקלים או בלוני חמצן בכדי ליהנות ולו במעט מהנופים והמראות הייחודיים.

טיול לטסמניה מהווה כיום אחד היעדים הפופולאריים ביותר בקרב צעירים ישראליים משוחררים וישראלים בכלל. ניתן לראות בנוסף לכך מאות אלפי תיירים מהעולם כולו הפוקדים את אתרי התיירות של טסמניה לכל אורך השנה ובכל עונה מתוך רצון ליהנות ולהתפעל מהנופים והמראות עוצרי הנשימה שרק כמו שרק טסמניה יודעת להציע.