טיול לזימבבואה

זימבבואה היא מדינה הנמצאת בחלקה הדרומי של יבשת אפריקה, מדינה מרשימה ביופיה, שמושכת אליה תיירים רבים מידי שנה. להמשך קריאה »

3,147 צפיות

אתרי הטבע בזימבבואה, הכוללים שמורות פרא, אגמים, מפלים והרים, יוצרים נוף מרהיב, שאינו קיים בשום מקום אחר בעולם, הופכים את הטיול לזימבבואה לחוויה של פעם בחיים.

אתר הטיול המרכזי והמרשים ביותר בזימבבואה הם מפלי ויקטוריה, מפלים הנמצאים באזור הגבול של זימבבואה עם מוזמביק, המתנשאים לגובה רב ויוצרים חווית טבע מרשימה ובלתי נשכחת. בתחתית המפלים ישנם חיות רבות כדוגמת פילים, היפופוטמים, קרוקודילים ועוד, שמשדרגים את חווית המטייל, ונותנים לו את הזכות לראות מקרוב את נפלאות הטבע. כמו כן, התושבים באזור ידועים ביכולותיהם המתקדמות לגלף בעץ וליצור צורות מיוחדות. ניתן לבצע את הטיול באזור באופן עצמאי או באופן מאורגן, מומלץ ביותר לבצע את הטיול בזמן השקיעה או הזריחה שכן, הנוף המדהים והצבעים שנוצרים בשעות אלו, הופכות את האתר למושלם. אם יתמזל מזלכם, אולי אף תזכו לראות קשת בענן מרשימה באזור המפלים.

אזור טבע נוסף מרשים ביופיו לטיול לזימבבואה הוא אזור הבוצואנה, הנחשב לפיסת גן עדן בזכות הנופים עוצרי הנשימה.בוצואנה מציעה למטייל סיור ג\'יפים בשמורות הטבע בהם ניתן להנות מחיות הבר המרשימות כדוגמת אריות, צ\'יטות ונמרים. כמו כן, באזור הבוצואנה נמצאת שמורת צ\'ובה, בה קיימת אוכלוסיית פילים גדולה ומרשימה. האזור מאפשר למטייל להנות מאזורי טבע, אזור ביצות, אזורי מלח וכדומה, המשתלבים יחדיו למארג אחד של אזור מרהיב ועוצר נשימה.

לאלו מכם, חובבי האריות, ניתן לשלב טיול לזימבבואה עם טיול בשמורת הטבע \"אנטילו פארק\", אשר מארח תיירים רבים בדרכם לצפות בגידול וטיפול באריות במטרה להחזיר אותם לטבע. צפייה מקורב באריות מושכת מטיילים רבים לזימבבואה.

נהר הזמבזי,הוא הנהר הגדול ביותר במוזמביק, אשר חוצה את המדינה, ומציעה שלל אטרקציות וחוויות למטייל. ניתן לבצע טיול ספארי של מספר ימים על הנהר או טיול קצר על מנת להנות מהחוויה. למטייל בזימבבואה מתאפשרים מגוון רחב של אפשרויות לרבות טיולי ג\'יפים, טיולים רגליים, מסלולים ארוכים ומסלולים קצרים ועוד.

זימבבואה היא מדינה מדהימה, מרשימה, אטרקטיבית המציעה למטייל מגוון רחב של הנאות וחוויות.
אתרי הטבע המדהימים, המספקים נופים מרהיבים במיוחד, יחד עם התרבות המקומית והתושבים מקבלי הפנים, הופכים את הטיול לזימבבואה לחוויה של פעם בחיים.