טיול לונצואלה

ונצואלה, מדינת דרום אמריקה, מציעה למטייל הישראלי שפע של אטרקציות ואפשרויות טיול בונצואלה במגוון רחב של יעדים שונים החל משפלת האמזונס שוקקת החיים ועד לפסגות הרים וטיולי טבע וטרקים במרחבים ונופים עוצרי נשימה. להמשך קריאה »

2,847 צפיות

לא לחינם הפכה ונצואלה לאחד היעדים המועדים על הצעירים הישראלים לטיול אחרי צבא ועל תיירים רבים מהעולם כולו.

הרי האנדים

רכב הרי האנדים החוצה את מרבית יבשת דרום אמריקה כולל מגוון פסגות בשטחה של ונצואלה. טיול לונצואלה מאפשר לטייל ולבצע מסעות וטרקים באזור הרי האנדים של ונצואלה בנופים מרהיבים ועוצרי נשימה. פסגות רכב האנדים בשטחה של ונצואלה מאתגרות את המטיילים הישראלים והמטיילים משאר העולם המגיעים לביצוע מגוון טיולים ומסעות בשפע מסלולים שונים לאורכם ולרוחבם של הרי האנדים.

שפלת האמזונס

נהר האמזונס החוצה גם הוא את מרבית יבשת דרו אמריקה מספק שפע של אטרקציות ומסלולי טיול לונצואלה. טיול לונצואלה באזור שפלת האמזונס מספק חוויה ייחודית, יערות גשם, צמחייה מגוונת ושפע של צורות חיים מרהיבות ביופיין לרבות בעלי חיים ייחודיים לאזור זה. יערות הגשם הסובבים את נהר האמזונס הינם משכנם של בעלי חיים וצמחים נדירים רבים מהם מגיעים המטיילים להתפעל ולחזות במראות ונופים מדהימים במיוחד.

מפל אנחל – הגבוה ביותר בעולם

מפל אנחל המצוי בחלקה המזרחי של ונצואלה מספק מראה ייחודי ומרהיב במיוחד. מפל אנחל הינו המפל הגבוה ביותר בעולם ומתנשא לגובה של כמעט 980 מטר. גובהו העצום והמראה המדהים של מי המפל הנשפכים מהגובה העצום מושכים מטיילים ותיירים מהעולם כולו לטיול לונצואלה הכולל טיול והגעה למפל אנחל.

הפארק הלאומי אווילה

הפארק הלאומי אווילה מפורסם בעיקר בשל פסגת נאיגואטה המשתרעת לגובה של כ 2800 מטרים מעל לפני הים.  אל הפסגה ניתן להגיע על ידי רכבל או על ידי מגוון מסלולי טיול וטרקים המגיעים אל פסגתו של ההר הגבוה המאפשר תצפית רחבה ויפה במיוחד.

טיול לונצואלה מספק למטייל הישראלי ולתיירים הרבים הפוקדים את ונצואלה לכל אורך השנה שפע של אטרקציות ויעדי טיול מובילים המושכים מיליוני מטיילים ותיירים מהעולם כולו. לא לחינם בוחרים ישראלים רבים בטיול לונצואלה כאחד הטיולים הפופולאריים לטיול של אחרי צבא.