טיול לויאטנם

מיקומה של ויאטנם הוא בדרום מזרח אסיה, כשמדובר במדינה בעלת יותר מ-90 מיליון תושבים. ויאטנם אוגדת בתוכה אזורים מעניינים במיוחד, כשחופים מרהיבים, אזורי טבע עשירים וערים גדולות ומרתקות, הם רק חלק קטן מהאפשרויות שמוצעות לכל מי שמעוניין לערוך טיול ברחביה. להמשך קריאה »

2,857 צפיות

כמו כן, התרבות הויאטמנית העשירה והמרתקת, האוכל המעולה והאטרקציות הרבות, הופכות כל טיול לויאטנם לקסום ומומלץ לכל גיל.

סייגון- התרבות והמודרניזציה הויאטמנית

 העיר המרכזית והפופולארית ביותר ברחבי ויאטנם, שאסור לפספס בכל טיול לויאטנם, כשמייצגת יותר מכל את התרבות וההיסטוריה הויאטמנית, לצד ההתפתחות החברתית והטכנולוגית בה, היא העיר סייגון. בסייגון, שמכונה גם ״הו- צ׳י- מין״, מומלץ לבקר בראש ובראשונה במוזיאון המלחמה הויאטמני, המתעד את מלחמת ויאטנם הסבוכה והמפורסמת באופן המרתק ביותר. בנוסף, סיור בשווקים המקומיים והמסורתיים, ייתן לכם את האפשרות לחוש את המסורת ואורך החיים הויאטמני במטרה ניכרת, כשלאלו המעוניינים בגאג׳דטים ובקניות מודרניות, מציעה סייגון מגוון מרכזי קניות עשירי פריטים טכנולוגיים מתקדמים ביותר.

האנוי- בירת ויאטנם

עיר גדולה ומרכזית נוספות, המשמשת בנוסף גם כבירתה של ויאטנם, היא העיר האנוי. ביקור בהנוי משדרג כל טיול לויאטנם משמעותית, כשמציעה חוויה תרבותית, היסטורית וקולינארית בכרטיס אחד. על המסורת וההיסטוריה הדתית בויאטנם, ניתן ללמוד טוב מאוד באמצעות המקדשים הרבים שקיימים בעיר, במוזיאנים השונים וברובע הישן והמרהיב. כמו כן, מומלץ לבקר ברובע הצרפתי היפה שבעיר ולערוך שייט באחד מהאגמים הקסומים בה.

הלונג ביי- הקסם שבכל טיול לויאטנם

אחד מהמקומות הקסומים והיפים בויאטנם, כשכל טיול לויאטנם לא יכול להערך מבלי לבקר בהם, הוא אזור הלונג ביי. מדובר באזור ייחודי ומרהיב ביופיו, כשמורכב למעשה מקבוצה של כמה אלפי איים בגדלים שונים, המתאפיינים בחופים בתוליים ובטבע עשיר במינים רבים של חיות וצמחים. הדרך הטובה ביותר לטייל באזור הלונג ביי, היא באמצעות שייט שעורך בין יומיים לשלושה, כשמתמקד באיים המרכזיים והפופולאריים, כשמדובר בחוויה של ממש.

דגשים חשובים לפני ביקור בויאטנם

הדבר החשוב ביותר שיש לעשות לפני טיול לויאטנם, הוא בהוצאת אשרת כניסה למדינה. בכדי להימנע מעיכובים מיותרים, מומלץ לעשות את הויזה לויאטנם בארץ, כשהמתנה לטיסה באחת ממדינות המזרח הרחוק האחרות עלולה להיות ארוכה מהרגיל. כמו כן, המטבע בויאטנם נקרא ״דונג״, כשערכו של שקל ישראלי אחד שווה קרוב ל5700 דונג. מבחינת מזג האוויר, התקופה בטובה ביותר לערוך טיול לויאטנם היא בין החודשים דצמבר לאפריל, בהם מאופיין מזג אוויר חם ואידיאלי למטיילים.