טיול לוושינגטון

וושינגטון, בירתה של ארצות הברית, היא אזור מדהים ביופיו, בו ניתן להנות מיצירות אומנות, אדריכלות בשיאה, מוזיאונים, פארקים, פאבים, מועדוני לילה ושלל אתרים נוספים שיהפכו את הטיול לוושינגטון לחוויה מושלמת מאין כמותה. להמשך קריאה »

2,729 צפיות

בעת טיול ארוך, ניתן לשלב את הטיול לוושינגטון עם יעדים נוספים כדוגמת ניו- יורק, סן פרנסיסקו, שיקגו, או לכיוון מרכז אמריקה למדינות כגון מקסיקו, גואטמלה, הונדורס ועוד.

שדרת פנסילבניה
שדרת פנסילבניה היא היעד המועדף אצל המטייל הישראלי, ועל תיירים מכל רחבי העולם. השדרה מציגה נוף ירוק לגמרי עבור המטיילים בה, עצים הנישאים לגובה רב, מופעי רחוב, ועוד שלל הטבות המספקות טיול מהנה במיוחד. כמו כן, תוכלו למצוא בשדרת פנסילבניה פסלים ומונומנטים מרשימים ביופיים, ומוזיאונים אשר פתוחים לקהל הרחב ללא תשלום. באזור השדרה קיימים גם פאבים ומועדונים מרשימים במיוחד שמספקים לילה של שכרון חושים.

הבית הלבן
הבית הלבן הוא יעד שאסור לפספס בעת טיול לוושינגטון. זוהי אחוזה מרשימה במיוחד, עם עיצוב ייחודי, ובעלת מטען היסטורי- תרבותי רב משמעות, אשר מעשיר את חוויתו של המטיל הישראלי. ניתן לבצע סיורים מודרכים במקומות מסוימים ברחבי האחוזה, בתיאום מראש, בהם ניתן להנות מהסברים אודות היסטוריה של המבנה ולצפות בשינויים שחוללו הנשיאים שהתגוררו באחוזה.

מכון סמיתסוניאן
מכון סמיתסוניאן מהווה מרכז עצום בגודלו של גלריות, מוזיאונים, ביניהם מוזיאון החלל שנחשב למפורסם ביותר מבין המוזיאונים, פסלים ואפילו גן חיות המתקיים במבנה. סיור במקום ניתן לבצע באופן עצמאי או מאורגן, בו גם ניתן להנות מסרטי IMAX המסבירים את הנושאים השונים. המקום מציג למטייל הישראלי על מונומנטים, חפצים וסמלים של התרבות האמריקאית באופן מרהיב ומרתק.

אנדרטת וושינגטון
טיול לוושינגטון אינו מושלם בלי הסמל המייצג את העיר, האנדרטה המפרסמת, אנדרטת וושינגטון. זוהי אנדרטה מרהיבה במיוחד, במיוחד בשעות בין הערביים. ניתן להגיע לראש האנדרטה בעזרת מעלית, שם ניתן גם להנות מהנוף של אגם פוטומק.

וושינגטון היא עיר מרתקת, אטרקטיבית, בה ניתן להנות מאדריכלות במיטבה, פאבים, מסעדות, אתרי אדריכלות, ועוד שלל הפתעות, שיהפכו את הטיול לוושינגטון לחוויה של פעם בחיים.