טיול להונדורס

הונדורס היא מדינה מדהימה ביופייה, הממוקמת במרכז אמריקה, וגובלת עם גואטמלה ואל סלבדור, אותן ניתן לשלב בטיול ארוך יותר. להמשך קריאה »

2,751 צפיות

הונדורס מציעה למטייל שלל אטרקציות, ביניהם, מסלולי טיול באזורים טרופיים, עתיקות של בני שבט המאיה, חופים מדהימים ביופיים, ותרבות מקומית ייחודית שהופכים יחדיו את הטיול להונדורס לטיול חלומי.

טגוסיגלאלפה
טגוסיגלאלפה היא בירתה של הונדורס, ואחת הערים הגדולות והמפותחות במדינה. טגוסיגלאלפה היא יעדו הראשון של המטייל הישראלי בעת טיול להונדורס, שם ניתן להנות פארקים, כנסיות, מדרחוב ססגוני ושלל אטרקציות נוספות, כדוגמת השוק המקומי וירידים, בהם ניתן לבצע קניות. מומלץ מאוד לבצע סיור מודרך בעיר על מנת לחוש את האותנטיות והתרבות המקומית. כמו כן, מטיילים ישראלים רבים מבצעים טיולים לכפרים הסובבים את העיר על מנת להנות מהנוף עוצר הנשימה ומהתרבות המדהימה של בני המקום.

קופאן
קופאן היא עיירה השוכנת בסמוך לעתיקות המאיה המפורסמות, משם ניתן לצאת לטיולים במקום. הסיור בין הפירמידות העתיקות, ביניהן, מגרש הכדורסל הראשון בעולם, תוך הנאה מהנוף הירוק, מספק למטייל הישראלי חוויה של ממש. אתר העתיקות הוכרז על ידי אונסקו כאתר מורשת ארכיאולוגי שיש לשמר. כמו כן, ניתן לבצע סיורים רגליים בעיר ובסביבתה, להנות מן השווקים המקומיים, ומעבודות היד שמבצעים בני המקום.

טלה
טלה היא עיירת חוף מועדפת אצל ישראלים רבים בעת טיול להונדורס. החופים המרהיבים ביופיים, יחד עם האווירה הרגועה, והתרבות האותנטית הופכים את טלה למקום מושלם, מקום שלא כדאי לפספס. חופיה הקאריביים של טלה מספקים חופשה מושלמת והנאה ממחזה מרהיב ביופיו.

שמורת קווארו אי סלאדו
שמורת חיות הבר קווארו אי סלאדו היא מחזה שניתן לראות אך ורק בעת טיול להונדורס, מחזה בו שני נהרות, אחד של מים מלוחים ואחד של מים מתוקים, מתמזגים לכדי נהר אחד, בו נמצאות חיות בר רבות הנמצאות בסכנת הכחדה, כדוגמת פרות הים, הקופים השאגנים, יגוארים ועוד. כמו כן, ניתן לבצע שייט בקאנו וטיולי טרקטורונים בתוך השמורה.

טיול להונדורס כולל אטרקציות רבות, ביניהם, אתרי עתיקות, שמורות טבע, חופים קסומים ועוד הפתעות שיהפכו את הטיול שלכם לחוויה בלתי נגמרת.