טיול להולנד

הולנד, השוכנת בדרום מערבה של יבשת אירופה, הינה אחד מהיעדים האטרקטיביים ביותר ברחבי יבשת זו, המיועד לכלל סוגי הטיולים השונים, כשמידי שנה מבקרים בתחומה מספר גדול של תיירים. הולנד מציעה למבקריה שלל אטרקציות ואתרים נפלאים בכלל התחומים, כשניתן להתרשם מצד אחד מהתרבות וההיסטוריה העשירה, המאפיינות את המדינה, כשמן הצד השני, מדובר במדינה מודרנית ומתקדמת במיוחד. להמשך קריאה »

2,835 צפיות

טיול להולנד יספק לכם חוויה מיטבית בכל המישורים, כשמומלץ לבקר במספר מקומות מרכזים בה מבחינה תיירותית, שיספקו עבורכם טיול אטרקטיבי, מהנה ומלא בחוויות.

אמסטרדם- מרכז התיירות של הולנד

האטרקציה התיירותית המרכזית והפופולארית ביותר בכל טיול להולנד, היא ללא ספק בביקור בעיר הבירה אמסטרדם. אמסטרדם, הנחשבת לעיר הגדולה והמרכזית ביותר בהולנד, מציעה לקהל התיירים בה שפע של אתרים ואטרקציות לכל הגילאים, לאורך כל שעות היום ועד לשעות הקטנות ביותר של הלילה. בסיור באמסטרדם, כדאי לבקר בין היתר במוזיאון אנה פרנק המרתק, בכיכר דאם, בארמון המלכותי, לערוך שייט בתעלות המאפיינות את העיר, לבקר במבשלת הבירה המפורסמת של הייניקן ולערוך סיור ברובע החלונות האדומים.

מדורדם- לראות את הולנד בקטן

מדורדם, השוכנת בקרבתה של העיר האג, היא עיר מיניאטורית, המדמה בעצם את הולנד בקטן, כשמדובר בחוויה של ממש לכל המשפחה, אותה לא מומלץ לפספס כלל במהלך טיול להולנד. מדובר במתחם שלם בו מוצגים דגמים זעירים ותואמים של כל המבנים והאתרים המרכזיים ביותר ברחבי הולנד, דוגמת כפרים, עיירות, ערים מרכזיות, טחנות רוח, שדה התעופה סכיפהול, אוניות ורכבות, כשיוצרים עיר מיניאטורית מרהיבה ביופייה, המספרת בעצם את סיפורה של הולנד כולה.

פארק השעשועים ״אפטלינג״- חוויה לכל המשפחה

אטרקציה נוספת ומרכזית בכל טיול להולנד, היא כמובן בביקור בפארק השעשועים המפורסם שבה, הנקרא ״אפטלינג״, כשמדובר באחד מפרקי השעשועים האיכותיים והטובים ביותר ברחבי אירופה. בפארק אפטלינג תוכלו למצוא מגוון עצום של מתקני שעשועים ואטרקציות שונות, המיועדות לכל המשפחה, כשרכבות הרים, מופעים שונים, קרוסלות, אבובים ומבוכים, הם רק חלק קטן מהשפע הגדול שמציע הפארק למבקריו. כמו כן, מדובר בפארק הנמצא תחת פיקוח בטיחותי צמוד, כשעומד בכל תקני הבטיחות הנדרשים, כך שאין סיבה לחשוש מהביקור בו כלל.

מידע שימושי לפני טיול להולנד

בכל הקשור לתנאי מזג האוויר המאפיינים את הולנד, פרק הזמן המומלץ ביותר לערוך טיול להולנד, נמצא בין החודשים מאי לאוקטובר, בהם מאופיין מזג האוויר כנוח ואידיאלי עבור מטיילים. כמו כן, בעקבות חברותה של הולנד באיחוד האירופי, המטבע המקומי בהולנד כעת הוא האירו, שהחליף את הגילדן ההולנדי, ששימש כמטבע המקומי מלפניו. בנוסף, טיול להולנד אינו מצריך באשרת כניסה לאזרחים ישראלים, להם מותרת כניסה חופשית לרחבי המדינה, כשניתן לשהות בה עד לתקופה של כשלושה חודשים ברציפות מיום הכניסה.