טיול להוואי

הוואי, אחת ממדינות ארה\"ב ממוקמת במרחק מה מחופיה של ארה\"ב ונראית כיבשת שונה לגמרי. האזור הטרופי המרהיב הכולל חופים עוצרי נשימה, נופים מרהיבים, אתרי צלילה גדולים במיוחד ועוד מגוון רחב של אטרקציות מקומיות מהווה מוקד משיכה תיירותי המושך תיירים ומטיילים מהעולם כולו הפוקדים את הוואי במשך כל ימות השנה. להמשך קריאה »

3,328 צפיות

מפלי ריינבואו

טיול להוואי מפגיש אותנו עם אחת משמורות הטבע  המדהימות של הוואי המכונה שמורת מפלי הריינבואו. בשמורה זו מפלים רבים לצד הצמחייה הטרופית המקומית אשר יוצרים יחד מראה \"גן עדן\" של ממש. השמורה כוללת מספר מסלולי הליכה, מספר מערות מרשימות ועוד. שעות הזריחה הן המומלצות לביקור באתר המדהים שכן קרני השמש על שורה המפלים הארוכה יוצרת קשת ייחודית וחוויה של פעם בחיים בגן עדן עליי אדמות.

מפרץ קיאלקקואה

מפרץ קיאלקקואה מהווה מוקד משיכה עצום לטיול להוואי שכן הוא מוקד הצלילה והשנורקלינג של הוואי. חופי המפרץ מונים שוניות אלמוגים רבות, דגים טרופיים מרהיבים ביופיים ואף דולפינים לא מעטים החיים בשלווה ובשלום במי המפרץ. חווית הצלילה במפרץ מומלצת לכל מבקר בהוואי ולכל חובב צלילה.

דולפינים ולוויתנים

חופי הוואי שורצים בלהקות דולפינים רבות ומקסימות במיוחד החביבות במיוחד על ידי בני האדם והתיירים. טיול להוואי הכולל שייט בחופים המקומיים המדהימים מאפשר לרוב צפייה בלהקות הדולפינים במרהיבות ומאפשר אף צפייה בלוויתנים. נוסף על כך מועדוני צלילה רבים מציעים שחייה וצלילה עם להקות הדולפינים המרשימות של הוואי.

הגנים הבוטניים

שמורת טבע סגורה המונה כ 2500 זנים צמחים מקומיים שונים. גנים אלו בנויים בצורה מרהיבה ומושכים תיירים רבים מהעולם כולו. אטרקציה זו מצוייה בקרבת חוף הים וכוללת בחלקים רבים שבה אף היכה על חופי הים המרהיבים של הוואי. שלוליות, גמים, צמחים טרופיים, מפלים ועוד שורה ארוכה של אלמנטים יוצרים את הגנים הבוטניים היפים בעולם.

הוואי, אחת ממדינות ארה\"ב מהמרהיבות ביותר מונה שורה ארוכה של אתריי תיירות וטיול מרהיבים ומדהימים ביופיים. כמויות תיירים ומטיילים רבים בוחרים בטיול להוואי לאורך כל השנה מה שהביא לצמיחה והתפתחות של ענף התיירות בהוואי המונה מלונות מפוארים ומפנקים, חיי לילה עשירים, מגוון אטרקציות ופינוקים לכל אדם ואדם ועוד.