טיול לדרום אפריקה

דרום אפריקה היא מדינה אטרקטיבית במיוחד למטיילים, הטומנת בחובה שלל אטרקציות, נופים מרהיבים ופלאי עולם, שיהפכו את הטיול לחוויה בלתי נשכחת. להמשך קריאה »

2,771 צפיות

דרום אפריקה מהווה יעד מומלץ ביותר לטיול ארוך, בו תזכו להנות ולהתרשם מאתרים עוצרי נשימה, מטיול של פעם בחיים.

הטיול לדרום אפריקה יחל ביוהנסבורג, בירתה של המדינה, ואחת מהערים הגדולות והמרכזיות. יוהנסבורג מציעה למטייל נופים ייחודיים, מהם ניתן להתרשם מאחד המגדלים בעיר, או במהלך טיול רגלי באזורי הטבע, כדוגמת רכס ה- Northcliff. יוהנסבורג מציגה את הפן העירוני של דרום אפריקה בה ניתן להנות ממוזיאונים מיוחדים, כדוגמת מוזיאון האפרטהייד, אתרים היסטוריים, מבנים מרשימים וכדומה.

אחת האטרקציות המרהיבות והייחודיות בטיול לדרום אפריקה היא אתרי הטבע והפרא המרהיבים שמציעה המדינה, במרכזה, הפארק הלאומי קרוגר, שנחשב לאטרקציית הטבע המובילה בדרום אפריקה. בשמורת טבע זו ניתן להנות ממיטב חיות הפרא של דרום אפריקה, החל מנמרים, פילים, ועד קרנפים ואריות. הטיול ניתן לביצוע בעזרת ג\'יפים, או תוך טיול רגלי, להרפתקניים מביניכם, אופציה שיכולה לשדרג את החוויה. כמו כן, ניתן לבחור באופן טיול עצמאי או בעזרת מדריך.

אזור טבע נוסף הוא שמורת הטבע צ\'יצ\'יקמה, המשלבת נופים מרהיבים, אתגרי אקסטרים ואטרקציות ייחודיות. בתוך שמורה זו, נתיב הגנים, נחשב לאזור המתויר ביותר ולכן כולל בו את רוב האטרקציות. שילוב בין ההרים והעמקים, יחד עם המפרצים הכחולים והאגמים המדהימים, יוצרים חוויה עוצרת נשימה. זהו האזור היפה ביותר בדרום אפריקה, והאטרקטיבי ביותר, על כן, מומלץ ביותר להישאר באזור מספר ימים על מנת להנות ממנו ככל האפשר כחלק מטיול לדרום אפריקה.

יעד נוסף, בו ניתן לסיים את הטיול לדרום אפריקה או לעבור ממנו ליעד אחר, היא העיר קייפטאון, עיר גדולה במיוחד, מרשימה וייחודית. קייפטאון שוכנת בסמוך לאוקיינוס האטלנטי, ובאזור הר השולחן, ולכן מבטיחה הנאה צרופה מהנוף המרהיב. כמו כן, עצם היותה עיר תיירותית, מציעה קייפטאון מגוון רחב של אטרקציות למטייל, כדוגמת מוזיאונים, מועדוני לילה, מסעדות מרשימות ועוד.

דרום אפריקה היא מדינה אטרקטיבית, מרשימה, ייחודית ועוצרת נשימה, המשלבת בין עיר לטבע, בין טיול שליו לבין טיול אקסטרים, המעניקים למטייל חוויה בלתי נשכחת.