טיול לגרמניה

מיקומה של גרמניה הוא במרכז אירופה והיא נמנית עם המדינות המתועשות החזקות ביותר כיום וזאת עקב הנהרות החוצים אותה הריין, דנובה והאלבה אשר מספקים לה מעמד תרבותי, כלכלי ומסחרי בכל היבשת. להמשך קריאה »

2,636 צפיות

מעבר לבירתה ברלין, טיול לגרמניה מציע שפע של אתרים תיירותיים ומקומות בילוי ייחודיים ברוח אירופאית ותרבות מערבית ההופכות כל טיול לגרמניה למעניין עוד יותר.

פרנקפורט

העיר פרנקפורט אשר מייצגת את המרכז הכלכלי של גרמניה ניחנת בנופים מרהיבים של גורדי שחקים. צפייה בגורדי השחקים הללו מתאפשרת במגוון אתרי תצפית שונים בעיר לרבות מגדל מיין העצום בגובהו. מגדל מיין בנוי משני מגדלים העשויים מזכוכית בצורת מרובע ועגול ובראשו ישנה מסעדה עם תצפית על כל העיר מציעה ארוחה ומחזה נדיר ביופיו. טיול לגרמניה בעיר פרנקפורט מציע גם ביקור במרכז ההיסטורי של העיר ששוחזר לאחר סיומה של מלחמת העולם השנייה. שפע של סיורים מודרכים מוצעים בעיר.

לייפציג


לייפציג מציעה ביקור בבית הקפה העתיק ביותר בגרמניה שבקומתו השלילית נמצא מוזיאון קפה שסוקר את תרבות הקפה. ניתן ליהנות משתיית קפה משובח ולהכיר את תרבות הקפה עתיקת השנים לעומקה. אתרים רבים בעיר מוקדשים לתרבות המוזיקאלית שאפיינה את גרמניה מאז ומתמיד, המוני מלחינים מפורסמים חיו בה לאורך כל שנות קיומה. בעיר הוקמו מוזיאונים שונים על שמם של אמנים שונים כמו מוזיאון באך ובית מנדלסון שבו התגורר המלחין המפורסם מנדלסון. כמו כן ניתן ליהנות גם ממוזיאונים לכלי נגינה וכן בית האופרה של העיר המספק חוויה תרבותית של ממש.

ברלין


ברלין, בירתה של גרמניה, מציעה שפע של אתרי טיול מרתקים במיוחד. יש הטוענים כי כל טיול לגרמניה חובה עליו לעבור דרך הבירה המרהיבה. מלבד הנופים המדהימים מציעה העיר מגוון אטרקציות תרבותיות מעניינות ומושכות במיוחד לרבות מוזיאונים מקומיים, בתי תיאטרון, מבנים היסטוריים וסיורים מודרכים אל תוך הרחובות והאתרים העתיקים בעיר.

חיי לילה

תרבות חיי הלילה של גרמניה בכלל וברלין בפרט מושכת מטיילים רבים מהעולם כולו לטיול לגרמניה. מועדונים, פאבים, מסעדות, בתי קפה, מופעי רחוב ושפע של מופעי תרבות רוקמים יחדיו תרבות של חיי לילה עשירים ומושכים במיוחד המהווים מקור משיכה למיליוני תיירים מהעולם כולו אשר פוקדים את גרמניה לכל אורך השנה.

גרמניה היא מדינת תרבות אירופאית ייחודית, למרות עברה האפל גרמניה מנסה לשנות את תדמיתה באמצעות מודרניזציה שבאה לידי ביטוי בכל מקום שאליו מגיעים התיירים, הן מבחינת מקומות בילוי הומי אדם והן לצד שימור מבנים ואתרים היסטוריים חשובים יחד עם בניית אתרים חדשים.