טיול לברצלונה

ברצלונה, המוכרת לרוב בעיקר בזכות קבוצות הספורט שבה, היא עיר מדהימה הממוקמת בספרד לחופי הים התיכון. העיר היא בירתה של הקהילה האוטונומית קטלוניה והיא העיר השנייה בגודלה בספרד. להמשך קריאה »

2,918 צפיות

תיירים רבים מכל רחבי העולם נמשכים לטיול בברצלונה בזכות הספורט, אתרי התיירות, המיקום והכלכלה המפותחת. לספורט חשיבות רבה בברצלונה כאשר מיליוני אוהדים של קבוצות הספורט של ברצלונה מגיעים כדי לצפות במשחקי כדורגל וכדורסל (בעיקר).

ספורט בעיר ברצלונה

העיר ברצלונה היא שם נרדף לספורט, לקבוצת הכדורגל של ברצלונה יש מיליוני אוהדים מכל רחבי העולם המגיעים כדי לצפות בקבוצת האהובה. מלבד זאת ישנם קבוצות ספורט נוספות בעיר ובניהם קבוצתה כדורסל של ברצלונה לה הישגים רבים בכדורסל האירופי, קבוצת כדוריד וקבוצת הוקי קרח. כל אלו מושכים תיירים רבים למשחקי הספורט בעיר כחלק מטיול לברצלונה.

אומנות

טיול לברצלונה מפגיש אותנו עם מרכז אומנותי עולמי, אמנים רבים התגוררו בברצלונה ובין המוכרים ביותר נמנים הצייר פיקסו, הפסל האדריכל גאודי ועוד רבים ומוכשרים. בנוסף לכל אלו בעיר ברצלונה ישנם מוזיאונים רבים מהמוכרים בעולם ובניהם מכון ז\'ואן מירו ומוזיאון פיקסו.

הרובע הגותי

במרכז העיר ניתן למצוא את הרובע הגותי הנשמר עוד מימי הביניים ואפילו מהתקופה הרומית. ברובע תמצאו את הקתדרלה של העיר (יולליה הקדושה) ואפילו מוזיאון פיקסו ממוקם ברובע הגותי. רובע זה מושך תיירים רבים המגיעים כדי ליהנות מהסגנון הגותי העתיק.

טיול לברצלונה מציעה מגוון פארקים ירוקים וידועה בשטחים ירוקים רבים. העיר מכילה כיכרות, שדרות, רחובות ופארקים ירוקים. אלו מושכים חובבי \"סקייטבורד\" מכל רחבי העולם הנהנים מהפארקים והשטחים אותם מציעה העיר. בין הפארקים ניתן למצוא את פארק גואל, פארק מונז\'ואיק ופארק המצודה המוכרים בכל רחבי העולם.

ללא ספק, ברצלונה היא מרכז תיירותי המושך מיליוני תיירים מכל רחבי העולם. תיירים רבים אמנם מגיעים בעקבות קבוצות הספורט המפוארות של העיר לטיול לברצלונה אך ניתן למצוא בעיר אתרי תיירות היסטוריים רבים כמו הרובע הגותי, פארקים ירוקים רבים המצויים בכל רחבי העיר, בתי קפה, מסעדות, מועדוני לילה, בתי מלון ושלל הצעות למגוון התיירים המגיעים לעיר ברצלונה.