טיול לבריטניה

בריטניה, אולי אחד היעדים המפותחים ביותר בעולם מבחינת טכנולוגיה, תרבות, ספורט, חברה, כלכלה וכו\' מושכת אליה תיירים רבים מכל רחבי העולם. לא סתם טיול בבריטניה נעשה לרוב לתקופת זמן ממושכת יותר בזכות שלל אתרי התיירות, האטרקציות, הנופים והיעדים הקיימים בה. להמשך קריאה »

2,622 צפיות

בריטניה מכילה אינספור אתרים שבהם ניתן לטייל ולספוג את התרבות הבריטית המשובחת על כל גווניה. טיול לבריטניה לאורכה ולרוחבה מציע מגוון רחב של ערים ואתרי תיירות החל מלונדון, בירתה של בריטניה, דרך מחוזות כפריים שבדרום מערב אשר נקראים דבון וקורנוול, וכמובן ליברפול ומנצ\'סטר הידועות בעיקר בשם הכדורגל העולמי.

אתרי תיירות בליברפול ובמנצ\'סטר

בין הערים המפורסמות ביותר בבריטניה היא ליברפול וזאת בזכות קבוצת הכדורגל, אך מעבר לכדורגל יש לעיר זו מגוון רחב של אטרקציות ואתרים שניתן לבקר בהם וליהנות מיופיים בטיול לבריטניה העובר דרך העיר ליברפול.

המוזיאונים ברציף אלברט הם למעשה בניינים תעשייתיים עם עמודים אדומים שנבנו במאה ה-19 לצורך אחסון ולאחר שננטשו הפכו למקום תיירותי מבוקש בזכות בתי הקפה, מסעדות, ברים ובתי מלון רבים ולצידם מוזיאונים ימיים כגון מוזיאון הספנות. מוזיאון פופולארי נוסף בעיר, והמפורסם ביותר הוא המוזיאון אשר מספר את סיפורה של להקת הביטלס האגדית דרך כל אחד מהדמויות שהרכיבו אותה וכלל שלל פריטים נבחרים ומקוריים של חברי הלהקה.

כמו ליברפול, גם העיר מנצ\'סטר מוכרת על פי אותן הנסיבות אך השפע התיירותי שמציעה העיר היא עצום. הנוף והאתרים בהם ניתן לבקר במנצ\'סטר הם בעלי אופי בריטי מובהק, וניתן להבחין במשמר המלוכה סביב האתרים הללו וברחובותיה של העיר. ניתן לבקר בבית העיירה אשר בנוי בסגנון ניאו-גוטי, בתוך המבנה ניתן להבחין בציורי קיר מהמאה ה-19 וכן פסיפס אשר מוצג בכניסה ומייצג דבורה שהיא הסמל של העיר.

אתר תיירותי נוסף הוא פארק קאסטלפילד למורשת עירונית שהיה בעבר מצודה רומית ולאחר מכן לב ליבה של התעשייה בעיר ובסופו של דבר הוסב לפארק עירוני יפיפה עם תעלת מים מרכזית לאורך כל הפארק. בנוסף, בפארק ישנם בתי קפה ומסעדות ובחודשי הקיץ והאביב מתקיימים אירועים שונים ופסטיבלים בכל שטח הפארק.

ניתן לומר למעשה שבריטניה היא ארץ מופלאה עם חיי תרבות מדהימים וייחודיים רק לה שניתן לספוג מהשוטטות ברחובות עיריה, טיול לבריטניה גורם לתיירים ליהנות ולטייל בערים שונות בין מבנים עתיקים וחדשים וליהנות ממגוון בתי קפה ומסעדות בכל שעות היום וגם בשעות הלילה מעצימה את החוויה.

ואי אפשר לתכנן טיול לבריטניה מבלי לדבר על לונדון – עיר הבירה של אנגליה. לונדון היא אחת הערים המבוקשות ביותר בעולם. בין אם זה חיי הלילה, אתרי תיירות, אטרקציות, מבנים עתיקים, מוזיאונים, מרכזי תרבות, מרכז כלכלה עולמי, מלונות, חופש, נופש ואלו הם רק חלק ממה שהעיר מציעה לתיירים המגיעים מכל קצוות העולם.

לסיכום, כאשר מתכננים טיול לבריטניה צריך לקחת בחשבון את המרחבים העצומים ושלל הערים המושכות אליה תיירים רבים. כ ךתוכלו ליהנות מנופש, חוויות ועוצמה רבה שרק בריטניה יכולה להציע לתיירים שבה.