טיול לברבדוס

ברבדוס הינו אי קסום, מרהיב ביופיו עוצר הנשימה, בקרבת האוקיאנוס האטלנטי והים הקאריבי, אשר מושך אליו מטיילים ישראלים רבים מידי שנה. להמשך קריאה »

2,940 צפיות

טיול לברבדוס יספק לכם הנאה מחופי תכלת קסומים, מסלולי טיול, צלילו, שנירקולים, מלונות מפנקים, חיי לילה סוערים, ושלל אטרקציות נוספות, שיהפכו את הטיול לברבדוס לחוויה חלומית. כמו כן, ברבדוס גובלת עם וונצואלה, אותה ניתן לשלב עם טיול ארוך יותר.

ברידג\'טאון
ברידג\'טאון היא בירתה של ברבדוס, והעיר הגדולה ביותר במדינה, שם מומלץ להתחיל את הטיול לברבדוס. בברידג\'טאון תוכלו להנות מהעיצוב וסגנון הבנייה המרהיב של העיר, בנייה עתיקה, שמותירה רושם על המתבונן, ומזכירה את השליטה הבריטית באזור. כמו כן, מטיילים רבים נהנים מקתדראלות, פארקים ושווקים מקומיים הקיימים בעיר, ומעניקים את תחושת האותנטיות המקומית שמעשירה את החוויה של המטייל. ברחבי העיר ניתן אף לחזות במחזה יהודי נדיר- בתי כנסת ושרידיהם, דרכם ניתן לחוש את ההוויה היהודית של המטייל הישראלי.

חופי ברידג’טאון
חופי ברידג\'טאון אלו חופים מדהימים ביופיים, שבזכותם, מגיעים תיירים רבים מידי שנה לטיול בברבדוס. אחת האטרקציות המלהיבות בחופי ברידג\'טאון היא צלילות. מטיילים ישראלים רבים נוסעים לברבדוס למטרת צלילות, שם ניתן להנות משוניות אלמוגים מרהיבות ביופיים, דגים ססגוניים, וחיות אקזוטיות שיספקו לכם חוויה מימית ייחודית. כמו כן, לאלו המפחדים מצלילות, ניתן לבצע פעילויות שנירקול סביב האלמוגים ולהנות מהסביבה המדהימה. בנוסף לכך, ישנם באזור חופים ייחודיים לגלישה כמו חוף lakes beach בו ניתן להנות מרוחות חזקות שיספקו לכם חווית גלישה שאינה קיימת בארץ.

טיול סביב ברבדוס
ברבדוס אינו אי גדול במיוחד, ועל כן ניתן לבצע סיורים סביב האי, דרכם ניתן להנות מהתרבות המקומית, נופים עוצרי נשימה, תוך טיול מעניין. הדרך המומלצת ביותר בה בוחרים מטיילים ישראלים רבים היא טיול ג\'יפים מרתק של מספר שעות המקיף את כל האי.

ברבדוס הינו גן עדן עבור המטייל הישראלי, אשר זוכה להנות מעתיקות מרהיבות, אדריכלות ייחודית, חופי תכלת קסומים בהם ניתן לצלול, לשנרקל או לגלוש, וטיולי ג\'יפים סביב האי, אשר הופכים את הטיול לברבדוס לחוויה מושלמת.