טיול לבוליביה

בוליביה הינה אחת ממדינות דרום אמריקה אשר מושכת מיליוני תיירים לכל אורך השנה. מרבית הישראלים המחפשים יעדים לטיול אחרי צבא בוחרים בטיול בבוליביה כחלק נכבד מהטיול הגדול לדרום אמריקה. להמשך קריאה »

2,993 צפיות

יערות גשם, הרי האנדים, מדבר מלח ועוד מגוון רחב של אטרקציות פזורות לארוכה ולרוחבה של בוליביה המציעות טיול מהנה, מאתגר ועמוס חוויות ייחודיות.

הרי האנדים

רכב הרי האנדים משתרע על מרבית יבשת דרום אמריקה ומציע נופים עוצרי נשימה, צורות חיים ייחודיות, פסגות מושלגות ושפע של מסלולי טיול וטרקים מאתגרים במיוחד. יש הטוענים כי טיול לבוליביה שאינו כולל טרק או טיול זה או אחר באחד ממסלולי הטיול ברכסי האנדים אינו מספק ושיש לבקר באזור זה בטיול קטן לכל הפחות.

אמזונס

אחד הנהרות המפורסמים בעולם, נהר האמזונס, זורם גם בשטחה של בוליביה ומציע מגוון יעדי טיול לבוליביה באזור האמזונס. חיות ייחודיות, יערות גשם, אזור טרופי ושפע צורות חיים שונות מוצעות למטיילים באמזונס של בוליביה. גם אזור האמזונס מציע שפע של מסלולי טרקים וטיול באזור המציעים נופים עוצרי נשימה, מסלולים מאתגרים ושפע חוויות.

סלאר

סלאר דה אויוני הינו מדבר מלח הממוקם באזור הרי האנדים שבבוליביה. טיול לבוליביה מומלץ לשלב עם טיול באזור שכן מגוון רחב של טיולים מוצעים באזור לרבות טיולים מודרכים, טיולי ג\'יפים, מחנאות ושפע אטרקציות ומסלולי טיול ייחודיים במדבר המלח הגדול בעולם.

צלילה ושנורקלינג

טיול לבוליביה מציע למטיילים והתיירים הרבים שפע של אתרי צלילה ייחודיים הכוללים בע\"ח שונים ומגוונים בשוניות מרהיבות במיוחד. צוללנים וחובבי צלילה מהעולם כולו מגיעים לכל אורך השנה לחופי בוליביה המרהיבים לצלילות בנופים תת ימיים עוצרי נשימה כמו שרק טיול לבוליביה יכול להציע.

שפע של אפשרויות טיול לבוליביה מוצעות למטייל הישראלי לרבות יערות גשם, פסגות מושלגות, טרקים, טיולי מחנאות, מדבר מלח, צלילות ושנורקלינג ורמת אירוח גבוהה במיוחד. כל אלו ועוד הופכים את הטיול לבוליביה לחוויה ייחודית של פעם בחיים, עמוסת זיכרונות ואירועים אותם לא שוכחים.