טיול לבולגריה

בולגריה הפכה לעיד אטרקטיבי במיוחד עבור הצעירים הישראלים. הישראלים נהנים משלל חבילות נופש מוזלות שהופכות את הטיול לבולגריה לזול יותר מטיול בארץ. בתקופה האחרונה ניתן לראות כי טיול בבולגריה הופך זול יותר ויותר מטיול בארץ, בין אם זה במחירי המלון ואפילו הטיסות המוזלות. להמשך קריאה »

2,988 צפיות

בולגריה הפכה לעיד אטרקטיבי במיוחד עבור הצעירים הישראלים. הישראלים נהנים משלל חבילות נופש מוזלות שהופכות את הטיול לבולגריה לזול יותר מטיול בארץ. בתקופה האחרונה ניתן לראות כי טיול לבולגריה הופך זול יותר ויותר מטיול בארץ, בין אם זה במחירי המלון ואפילו הטיסות המוזלות. כל זאת בזכות חבילות נופש מגוונות לבולגריה, חבילות המוצעות ע\"י חברות רבות, מה שמוסיף תחרות רבה בין החברות ומוזיל את החבילות עבור הצרכן.

בולגריה אשר נמצאת בדרום מזרח אירופה ומתאפיינת בנופים מרהיבים ועשירים המתפרסים החל מחופי הים השחור במזרח ועד להרי הבלקן הגבוהים שבמערב המדינה. בולגריה מתאפיינת כמדינה עם אנשים פשוטים, כפרים ציוריים, מאכלים מקומיים ואינספור אתרי תיירות היסטוריים.

אתרי תיירות מומלצים לטיול לבולגריה

ישראלים רבים בוחרים דווקא בטיול לבולגריה בזכות העיר סופיה שהינה בירתה של בולגריה, מציעה מגוון רחב של אתרי תיירות ומבנים מיוחדים אשר ספוגים בתרבות האירופאית הטיפוסית לאזור. בעיר סופיה ניתן לבקר בכנסיה המרכזית של סופיה בעלת מבנה ביזנטי קלאסי מהמאה החמישית, כנסיה זו היא יעד תיירותי פופולארי ובה ישנה כיפה שבמרכזה ישנו צלב קבוע.

ישנם מספר שווקים עיקריים בעיר סופיה, האחד הוא השוק העתיק אשר בו נמכרים אינספור פריטים עתיקים מתקופות שונות והשני הוא שוק הנשים אשר מוכר מוצרי מזון למיניהם ונקרא כך משום שבעבר רק נשים היו מוכרות בשוק זה, כיום המצב השתנה וגם גברים מקומיים מגיעים למכור את מרכולתם.

למרות המבחר הגדול של הכנסיות שניתן לבקר בהם בסופיה קיים גם בית הכנסת של סופיה שנפתח בשנת 1909 ומכיל עד 1300 מתפלים והוא נחשב לאחד מבתי הכנסת הגדולים ביותר באירופה, כמו כן בתוכו פועל מוזיאון יהודי.

אפשרות הטיול לבולגריה מתאימה למבוגרים, אך גם לצעירים רבים. בבולגריה ניתן למצוא גם את עיר הנופש בורגס. העיר מושכת אליה צעירים רבים ומהווה בעצם את עיקר המשיכה לצעירים המעוניינים בטיול לבולגריה. בעיר ניתן למצוא מועדוני לילה רבים, פאבים, בתי קפה, מלונות, ושלל אתרי נופש.

בדומה לבורגס יעד נוסף אליו ניתן להגיע במהלך הטיול לבולגריה היא העיר ורנה השוכנת לחופי הים השחור מציעה שלל אטרקציות לצעירים ובניהם שמש, חופי ים, מלונות, בתי קפה, מועדוני לילה, פאבים, מסעדות, קניונים ועוד. העיר ורנה היא מקור תיירותי אדיר בבולגריה ומושכת אליה מטיילים רבים מכל רחבי העולם.