טיול לארצות הברית

ארה\"ב, אחת המדינות הגדולות והמרשימות במיוחד, מציעה לכל תייר חווית טיול של ממש עם מגוון רחב של אטרקציות ואתרי טיול מהמובילים בעולם החל מדיסני וורלד אשר באורלנדו ועד לפסל החירות המפורסם שבני יורק. להמשך קריאה »

3,185 צפיות

גודלה של ארה\"ב המשתרעת על פי 3 אזורי זמן שונים כולל אזורי מדבר ואזורים טרופיים, אקלים קר לעומת אקלים חם יותר ועוד הבדלים רבים בין אזור לאזור היוצרים פני שטח שונים בארה\"ב.

הגרנד קניון

הגרנד קניון הנמצא בצפון מדינת אריזונה שבארה\"ב מציעה למטיילים ותיירים רבים מראה עוצר נשימה וחוויה של פעם בחיים. במרכזו של הגרנד קניון עובר נהר קולורדו אשר חצב למעשה את הגרנד קניון המתארך לכ 440 ק\"מ (כמעט כמו מדינת ישראל). כחלק מטיול לארה\"ב בוחרים מטיילים ותיירים רבים לבקר ולהציץ במראהו המרהיב של הגרנד קניון המפורסם.

דיסני וורלד

פארק השעשועים העולמי של דיסני הממוקם באורלנדו שבארה\"ב מציעה חוויה ייחודית כחלק מכל טיול לארה\"ב. פארק השעשועים כולו נבנה על בסיס אגדות הילדים המפורסמות של וולט דיסני. טיולים מאורגנים רבים בארה\"ב בוחרים לבקר בדיסני וורלד הידועה כחוויה המתאימה לכל המשפחה. לצד מתקני שעשועים נוחים וקלילים יותר נוכל לפגוש במתקנים ובכבות הרים מפחידות ומאתגרות במיוחד.

טיים סקוור

כינוי לצומת רחוב 42 ורחוב ברודווי שבניו יורק. אזור זה הינו האזור המסחרי של מנהטן. מקום מרהיב במיוחד הניחן בפרסומות, מסכי טלוויזיה וכמו אנשי עסקים גבוהה במיוחד המהלים ברחובות האזור. בנוסף באזור ניו יורק ניתן לצפות בפסל החירות המפורסם עימו מזוהה ארה\"ב בכלל וניו יורק בפרט.

תכנון טיול לארה\"ב אינה משימה פשוטה כלל וכלל שכן ארה\"ב כוללת יעדים ואטרקציות רבים ומגוונים המושכים את המטיילים אשר אינם מצליחים לרוב לארגן טיול המכיל את כלל האטרקציות והאזורים שיש לארה\"ב להציעה.

טיול לארה\"ב מציע למטיילים הרבים מגוון רחב של חוויות ייחודיות לרבות לאס וגאס עיר ההימורים והבילויים, ניו יורק המזוהה יותר מכל עם התרבות המערבית, טקסס- מדינה מדברית עוצרת נשימה, דיסני וורלד, מפלי הניאגרה, חופי מיאמי ועוד שורה ארוכה של אטרקציות ואזורים מרהיבים המושכים מאות מיליוני תיירים בכל שנה לטיול לארה\"ב.