טיול לארגנטינה

ארגנטינה היא מדינה מרתקת למטיילים, מדינה מדהימה ביופייה, עם תרבות מקומית עשירה, שמבטיחה לכל מטייל חוויה ייחודית ובלתי נשכחת. מפלי האיגואסו המרהיבים, הקרחונים המדהימים, אזור שבעת האגמים, שמורות טבע עוצרות נשימה, סטייקים מיוחדים, מספקים יחדיו למטייל את האפשרויות לטיול מושלם. להמשך קריאה »

3,154 צפיות

טיול לארגנטינה ניתן לשלב עם ברזיל, צ\'ילה או אקוודור שגובלות איתה, ומאפשרות ליצור טיול ארוך ואטרקטיבי במיוחד.

בואנוס איירס
טיול לארגנטינה יחל בבירת המדינה, בואנוס איירס, עיר גדולה, מרשימה ומפותחת, שם תוכלו למצוא את המסעדות הטובות ביותר במדינה, בהם תוכלו את הסטייקים ומנעמי הבשר הטובים ביותר בעולם, במחירים מצחיקים. כמו כן, בבואנוס איירס קיימים פאבים רבים ומועדוני לילה מפתים, שהופכים את חיי הלילה של העיר לאטרקטיביים במיוחד. בנוסף לכך, המראה האירופאי של העיר מאפשר להנות מאדריכלות מרתקת, מוזיאונים, שדרות ופארקים להנאת המטיילים.

ברילוצ\'ה
היעד הבא שלכם תיהיה העיר ברילוצ\'ה, עיר שנדמה כאילו יצאה מחלום, עיר מרהיבה ביופייה הנמצאת המרכז אזור האגמים היפה ביותר במדינה. ברילוצ\'ה ידועה בשוקולד האיכותי שהיא מייצרת, בתנאי הלינה המפנקים במיוחד, ובשלל ההטבות אותם היא מציעה למטיילים. באזור זה, תצאו לטיול שבעת האגמים, טיול בין הרים ואגמים שאת יופיו לא ניתן לתאר, צריך לראות כדי להאמין.

פוארטו מונט
אזור נוסף בו מומלץ לבקר בעת טיול לארגנטינה הוא אזור הפוארטו מונט, בה ניתן להנות משווקים מקומיים ייחודיים ומהתרבות המקומית. שמה, סמוך לעיירה, מומלץ לבקר בהר הגעש אוסורנו, אזור יפה במיוחד, המשמש כאתר סקי. האזור הלבן יפה במיוחד וחווית הסקי מומלצת ביותר כחלק מההנאה המושלמת.

אל קלאפטה
היעד הבא הוא קלאפטה, אזור הקרחונים, המספקת למטיילים שייט בין קרחונים בשלל גדלים וצורות, מחזה מרהיב ביופיו, הכולל גם סיור באגמים קפואים, משמה תמשיכו לקרחון פריטו מורנו, הידוע בשמו הקרחון המתנפץ, שנחשב לאזור הקרחונים הפעיל ביותר.

איגוואסו
את הטיול לארגנטינה תסיימו באזור האיגואסו, אזור של מפלים מדהימים ביופיים. המפלים הגבוהים והחזקים ירטיבו אתכם גם בעת צפייה מרחוק, ויספקו לכם מסלולי טיול ייחודיים ויפים במיוחד.

טיול לארגנטינה מהווה בחירה מושלמת, טיול למדינה שיש בה הכול מהכול, אגמים מרהיבים, קרחונים מדהימים, שווקים מקומיים ומסעדות מהטובות בעולם, שיהפכו את הטיול שלחכם לחוויה בלתי נשכחת.