טיול לאקוודור

אקוודור נחשבת לאחת המדינות היפות ביותר בדרום אמריקה, חוויה שלמטייל הישראלי אסור לפספס. הרי הגעש, האגמים, האזורים הטרופיים והאדריכלות הקולוניאלית הופכים את אקוודור לאחד מהמחזות היפים בעולם. להמשך קריאה »

3,174 צפיות

כמו כן, טיול לאקוודור ניתן לשילוב עם טיול למדינות נוספות, כדוגמת פרו וקולומביה, השוכנות בגבולותיה של אקוודור.

קיטו
בירתה של אקוודור, קיטו, נחשבת לעיר הבירה היפה בעולם, שכן היא שוכנת בגובה של 2850 מטר מעל גובה פני הים, בין הרי געש מושלגים, שהכניסו את קיטו לרשימת מורשת האתרים היפים בעולם של אונסקו. הבנייה העתיקה, לצד הבנייה מודרנית, בשילוב עם נוף עוצר נשימה, מציעה למטייל הישראלי חוויה ייחודית, בה הוא יכול להנות מתרבות המקום ולזכות החוויה אותנטית במיוחד.

אוטאבאלו
אוטאבאלו היא עיירה השוכנת במרחק שעתיים- שלוש שעות נסיעה מהבירה קיטו. אוטאבאלו מספקת למטייל הישראלי חוויה מקומית בלתי נשכחת, שכן, השוק האינדיאני המקומי המתקיים במקום מציג את תרבות המקום במלוא הדרה. בעת טיול לאקוודור מומלץ מאוד להגיע לעיירה יום לפני פתיחת השוק האינדיאני. בעת הביקור, תוכלו להנות מאריגת בגדים מקומיים, מטקסים מסורתיים, וחגיגות של בני השבטים, אשר יספקו לכם חוויה תרבותית של ממש.

שדרת הרי הגעש
שדרת הרי הגעש מספקת את האזור היפה ביותר לטיול לאקוודור, בו ניתן לצאת למגוון רחב של טראקים מאתגרים. בין הרי הגעש שוכנים כפרים מקומיים בהם ניתן לבקר ועיירות גדולות בהם ניתן ללון בין המסלולים. הרי הגעש יפים במיוחד בשעות הזריחה והשקיעה. מומלץ בחום.

מחוז אוריינטה
טיול לאקוודור במחוז אוריינטה מציע למטייל הישראלי את יערות הגשם הטרופיים של אקוודור, אזור בו יוצאים לטרקים ומסעות מרתקים בין שטח טרופי, כפרים ילידיים, ונופים עוצרי נשימה. החודשים דצמבר עד פבואר נחשבים לזמן הטוב ביותר על מנת לבצע טראקים באזור מבלי להיתקע בגשמים עזים.

טיול לאקוודור הוא חוויה בלתי נגמרת בין הרים ציוריות כדוגמת קיטו, הרי געש מרהיבים בשדרת הרי הגעש, כפרים מקומיים, יערות גשם טרופיים ועוד של אתרים, אשר מספקים  למטייל הישראלי חוויה בלתי נשכחת והופכים את אקוודור ליעד כה מועדף.