טיול לאמסטרדם

אמסטרדם, בירתה של הולנד, היא אחד מהיעדים המבוקשים והפופולאריים ביותר בכל רחבי אירופה, כשמציעה שפע של אתרים, אטרקציות ובילויים עד השעות הקטנות של הלילה. להמשך קריאה »

3,136 צפיות

טיול לאמסטרדם מיועד לכל קבוצות הגילאים השונות, כשטיולי משפחות הם הנפוצים ביותר. אמסטרדם מאופיינת במראה ייחודי משלה, המשלב בין ישן לחדש, הגורם להיווצרותה  חוויה תיירותית מופלאה עבור כל מי שמבקר בה. כמו כן, קיימים באמסטרדם מספר אתרים ונקודות עניין מרכזיות, שמומלץ במיוחד לבקר בהם בכל סוג של טיול לאמסטרדם, כשלנוחיותם של התיירים,ממוקמים מרביתם במרכזה.

מוזיאון אנה פרנק- סיפורה המרתק של ילדות בצילה של מלחמה

 מבין מגוון המוזיאונים הגדול הקיים ברחבי אמסטרדם, מומלץ בכל פעם שעורכים טיול לאמסטרדם לבקר במוזיאון אנה פרנק המפורסם, החושף את סיפורה וסיפור משפחתה באמסטרדם של ימי מלחמת העולם השנייה. מוזיאון זה ממוקם בבית ששימש את משפחת פרנק באמסטרדם, כשניתן לדמות איך התנהלו חייהם לפני ובזמן השואה, במיוחד בתקופה בה הסתתרו מפני הנאצים עד שנתפסו, כשעדויות רבות לכך נמצאות ביומנה המפורסם של אנה פרנק, כשציטוטים ועדויות ממנו מופיעים בכל חלקי המוזיאון. כמו כן, פועל מוזיאון אנה פרנק בכל ימות השבוע בדרך כלל, כששעות הפתיחה משתנות בהתאם לאותה עונה.

כיכר דאם, הארמון המלכותי ומבשלת הבירה של הינייקן

הנקודה המרכזית ביותר באמסטרדם, שאף טיול לאמסטרדם אינו מדלג עליה, היא כיכר דאם המפורסמת. מדובר בכיכר בעלת רקע היסטורי מרשים, כשבנוסף, מהווה נקודה מרכזית המקשרת למספר אתרים מושכי עניין אחרים, כשהמרכזי מביניהם הוא הארמון המלכותי, בו ניתן לערוך סיור מרתק במיוחד. אתר נוסף, שכדאי לבקר בו בזמן השהייה באמסטרדם, הוא במבשלת הבירה של הייניקן, בה ניתנת האפשרות לחזות בהליך הפקת הבירה המפורסמת והותיקה.

שייט תעלות, נסיעה באופניים ומוזיאון ואן גוך

אטרקציה נוספת שכדאי לממש בכל טיול לאמסטרדם, מתבטאת בשייט בתעלות המאפיינות את אמסטרדם. כמו כן, בולטת בעיר הפופולאריות שברכיבה באופניים, כשמסלולי רכיבה מסומנים לכל אורכה של העיר, כשניתן להקיף את העיר באמצעות השכרת אופניים. בנוסף, מומלץ לערוך סיור במוזיאון ואן גוך, המציע הצצה לאוסף הציורים הנפלאים של האמן הגדול והמפורסם.

טיפים לפני טיול לאמסטרדם

טיול לאמסטרדם ניתן לערוך במשך כל ימות השנה, כשתקופת השיא והמומלצת ביותר לביקר בה, מתרחשת בין החודשים מאי לאוקטובר. כמו כן, טיול לאמסטרדם אינו מחייב באשרת כניסה לישראלים, כשמותרת כניסה חופשית עד לתקופה של שלושה חודשים. מבחינת השעון המקומי, ישנו הפרש של שעה אחת בין השעון המקומי באמסטרדם לבין השעון המקומי בישראל.