טיול לאירלנדל

אירלנד, הנחשבת למדינה המרכזית והגדולה ביותר באי האירי, הפכה בשנים האחרונות לאחד מיעדי התיירות המשגשגים ביותר באירופה, כשהיסטוריה מרתקת, תרבות עשירה וטבע מדהים, המתהדר במרחבים ירוקים לכל אורך האי, הופכים את המדינה השוכנת ב״אי הירוק״, ליעד שאסור לכם כלל לפספס. להמשך קריאה »

2,817 צפיות

 על מנת לחוש את הקסם שקיים בכל טיול לאירלנד בצורה הטובה והמספקת ביותר, מומלץ לבקר בכמה אתרים פופולאריים ומרכזיים בה, המושכים את מרבית תשומת הלב בקרב המטיילים הרבים בה מידי כל שנה.

דבלין- בירת אירלנד

כמעט כל טיול לאירלנד, מתחיל בדרך כלל בביקור בעיר הגדולה והמרכזית ביותר בה, דבלין, המשמשת בנוסף כבירתה של אירלנד. דבלין, מציעה למבקריה את החוויה המרבית מכל הבחינות, כשלצד התרבות וההיסטוריה האירית המפוארת, מדובר בעיר מודרנית להפליא, המציעה אטרקציות ובילויים ללא הפסקה. מוזיאון מבשלת הבירה של ״גינס״, הוא אחד מהאתרים המומלצים ביותר לביקור בעת השהייה בעיר, כשהבירה בכלל הפכה לחלק בלתי נפרד מאורח החיים האירי המודרני. בנוסף, כדאי לבקר בטירת דבלין, בשווקים המפורסמים של העיר, בקתדרלות המרשימות, בגנים הנפלאים ובכיכר מולי מאלון.

 קילארני- עיירה קסומה בדרום אירלנד

נקודה נוספת ומרכזית בכל טיול לאירלנד, נמצאת בחלק הדרום המערבי שלה, בעיירה המקסימה קילארני. קילארני, מציעה למבקריה, מבחר גדול של אטרקציות ואפשרויות טיול, כשהמרכזית מביניהן , היא בביקור בפארק הלאומי המדהים בה, כשבתוכו תוכלו למצוא מפלים, אגם קילארני, מסלולי הליכה מגוונים ונוף הררי מדהים. בנוסף, מומלץ לבקר בטירת ״רוז״ המרשימה ובעלת רקע היסטורי עשיר במיוחד. טיול בקילארני המדהימה, הופך את חווית הטבע המתרחשת בכל טיול לאירלנד למרתקת ומרהיבה יותר, כשנופיה העוצרי נשימה מסבירים זאת באופן הטוב ביותר.

העיר קורק- להנות מהתרבות האירית במיטבה

העיר קורק, הנחשבת לאחת מהערים הגדולות ביותר ברחבי אירלנד, מהווה את אחת מהאטרקציות המומלצות ביותר בכל פעם שעורכים טיול לאירלנד. בעיר קורק, ניתן להרגיש את התרבות האירית הייחודית והנפלאה בכל רגע ורגע, כמופעי תרבות מסורתיים, מוזיאונים, כנסיות מרשימות, גלריות מקומיות ומבשלות בירה נפלאות, הם רק חלק מהחוויה התרבותית העצומה בה. כמו כן, מציעה העיר מגוון שווקים מקומיים ומסורתיים, מרכזי קניות עשירים, מסעדות מקומיות, בתי קפה, בתי מלון מפנקים וחיי לילה תוססים עם הרבה מאוד בירה.

טיפים שימושיים לפני טיול לאירלנד

מבחינת מזג האוויר, התקופה הטובה ביותר לערוך טיול לאירלנד, מתרחשת בין החודשים יוני לאוקטובר, בהם מאופיין מזג האוויר כנוח יחסית לשאר חודשי השנה. בנוסף, למי שמעוניין לבקר באירלנד מחוץ לעונה המתויירת, מומלץ לבקר באחד הפסטיבלים המסורתיים והייחודיים בה, המתרחשים ברחביה לאורך כל ימות השנה. כמו כן, לאלו המעוניינים בהשכרת רכב באירלנד, חשוב לקחת בחשבון את העובדה בדבר הנהיגה בצד שמאל המאופיינת באירלנד, ההפוכה לגמרי ממה שנהוג בארץ, שמומלץ לשנן ולהכיר את כל חוקי התנועה המרכזיים בדרך ההפוכה, לפני שיוצאים לנסיעה בשטחה של אירלנד.