טיולים אחרי צבא

אחת החוויות המסעירות, המהנות והאטרקטיביות ביותר בחיים, היא טיול אחרי צבא. הטיול החלומי ברחבי העולם מספק לחייל המשוחרר חוויה של ממש, חוויה של תרבויות אותנטיות, מסלולי טיול מרתקים, חופים קסומים ועוד שלל הטבות שהופכות לחוויה של פעם בחיים. להמשך קריאה »

2,988 צפיות

את טיול אחרי צבא ניתן לעשות באופן מאורגן או באופן עצמאי, ואף לשלב בין שתי האפשרויות על מנת להבטיח שקט נפשי, סדר וארגון.

אחת היעדים האטרקטיביים ביותר בפני המטייל הישראלי, זהו טיול אחרי צבא היא תאילנד, ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות. בתאילנד נהנה המטייל הישראלי מטיולים מאורגנים של בין שבוע עד חודש ימים, בהם זוכים המטיילים להכיר ולהנות מהחופים הקסומים, לבצע מסע קניות בקניונים הגדולים, טיולי ג\'יפים, חיי לילה, ועוד שלל אטרקציות. כמו כן, מטיילים רבים בוחרים לטייל באופן עצמאי, כלומר, הם מגיעים לבנגקוק, בירת תאילנד, ומשמה מתכננים מסלול בין היעדים המועדפים עליהם.

אפשרות זו קיימת גם במדינות דרום אמריקה, ביניהם, ארגנטינה, ברזיל, פרו, בוליביה, ועוד, בהם ניתן לקיים טיול מאורגן של בין שבועיים ימים ועד חודש וחצי, בהם זוכה המטייל הישראלי להנות מפינות הקסם של היעד הנבחר. האפשרות הכדאית והמומלצת ביותר היא טיול אחרי צבא היא שילוב בין טיול מאורגן באחד היעדים המועדפים אליכם, ולאחריו המשך באופן עצמאי למדינות נוספות, שכן השילוב בין טיול מאורגן לטיול עצמאי הוא שילוב אופטימאלי, שמזכה אתכם בחוויות שונות ומגוונות, דרכי טיול מלהיבות, ושלל חוויות בלתי נגמרות.

גם במרכז אמריקה, במדינות כדוגמת מקסיקו, גואטמלה, קוסטה ריקה, פנמה ועוד, האפשרות הטובה ביותר היא שילוב בין טיול מאורגן לטיול עצמאי, שכאן, עומדת בפניכם האפשרות לקבל טיול מאורגן חוצה מדינות כדוגמת מקסיקו- גואטמלה. כמו כן, כדאי מאוד לרכוש טיול מאורגן ביעד המועדף עליכם, ולאחריו, להמשיך באופן עצמאי אל היעדים הבאים בדרך, על מנת להנות משלל ההנאות המרתקות במרכז אמריקה.

טיול אחרי צבא טומן בחובו אפשרויות רבות, דרכי טיול מגוונות ושלל חוויות, מהם כדאי להנות תוך שילוב בין טיול מאורגן לבין טיול עצמאי, שילוב מזכה את המטיל הישראלי בחוויה אופטימאלית, והנאה מלאה מכל ההטבות.