שילוב פסיכומטרי ולימודים

פסיכומטרי הינו מבחן הערכה, המהווה אסמכתא למוסדות האקדמאיים בדבר יכולותיו של הנבחן במגוון תחומים. ציון פסיכומטרי הינו מטרה חשובה במיוחד עבור הסטודנט הישראלי, מכיוון שככל שהציון גבוה יותר, כך אפשרויות הבחירה רבות יותר, ודלתות רבות בעולם האקדמאי נפתחות בפני הסטודנט. להמשך קריאה »

2,871 צפיות

פסיכומטרי ניתן לעשות באופן עצמאי, בעזרה של מורים פרטיים, או בדרך המומלצת והמוכחת ביותר כמוצלחת- קורס פסיכומטרי.

מה מקבלים בקורס פסיכומטרי?
קורס פסיכומטרי מעניק יחס אישי, הדרכה צמודה ותוכנית לימודים מפורטת בידי מיטב המורים, מורים אשר הוציאו ציונים גבוהים במיוחד במבחן הפסיכומטרי. קורס פסיכומטרי מעניק מילון של מילים אותו יש לדעת היטב לקראת הבחינה, תרגולים בחלק הכמותי, בחלק המילולי ובחלק של השפה אנגלית, טריקים לפתרון מהיר של שאלות פסיכומטרי, דרכי התמודדות עם תרגילים ועוד מגוון רחב של כלים שמבטיחים את הצלחתו של הסטודנט. הפתגם הידוע \"קשה באימונים, קל בקרב\" נכון על אחת כמה וכמה בפסיכומטרי, וככל שתתרגלו יותר, תזכו בציון גבוה יותר.

שילוב בין קורס ללימוד עצמי?
מלבד קורס פסיכומטרי, אותו ניתן לבצע בין פעם בשבוע עד ל- 3 פעמים בשבוע, בהתאם למסלול שתבחרו, מוטלת האחריות והחובה של התלמידים לשלב לימוד אישי בביתם. פסיכומטרי מהווה מבחן מורכב, בעל חומר רב, ולכן דורש השקעה נוספת מחוץ לשעות הקורס, לדוגמא, קריאת ספר באנגלית, במשך כחצי שעה ביום, ישפר מאוד את אוצר המילים שלכם ואת שליטתכם בשפה. השילוב בין קורס פסיכומטרי לבין לימוד אישי הוא השילוב האופטימאלי לקבלת ציון גבוה בבחינה הפסיכומטרית.

מה כדאי?
פסיכומטרי דורש הרבה ידע וכלים על מנת להצליח, כלים אותם לא ניתן להשיג באופן אישי. הבחירה בקורס אשר מכווין, מתרגל, ומספק את התנאים הטובים ביותר להצלחה, היא הבחירה הטובה ביותר. גם בפן הכלכלי, לימוד פסיכומטרי דרך מורים פרטיים יעלה הרבה יותר מלימוד באחד המוסדות המוכרים, שם תזכו גם כן ליחס אישי. ציון פסיכומטרי גבוה הוא הצעד הראשון בהגשמת הרצונות שלכם בתחום הרצוי.

פסיכומטרי מהווה בחינה מורכבת, כוללת, אשר דורשת ידע וכלים על מנת להצליח, אותם ניתן להשיג דרך קורס מתקדם אשר עוסק בבחינה הפסיכומטרית. פסיכומטרי המשלב קורס יחד עם לימודים אישים הוא הבחירה הטובה והכדאית ביותר בדרך להצלחה.