פסיכומטרי ובגרויות

פסיכומטרי ובגרויות מהווים את תנאי הקבלה הבסיסי עבור כל סטודנט המועמד למוסד אקדמאי, בין אם זה אוניברסיטה, בין אם זו מכללה, ובין אם זה מוסד אחר ללימודים גבוהים. להמשך קריאה »

2,695 צפיות

כלל שההצלחה בבחינת הפסיכומטרי, ביחד עם השכלול של תוצאות בחינות הבגרות, יהיו גבוהים יותר, כך תיצרו לכם יתרון על פני יתר המתמודדים ללימודים באותה פקולטה.

החלק הראשון במשוואת הפסיכומטרי והבגרויות היא בחינת הפסיכומטרי, בחינת שאורכה שלוש וחצי שעות, בה נבחן הסטודנט ב-8 פרקים שונים, הכוללים אנגלית, מתמטיקה ועברית. ציונו של הסטודנט נקבע באופן יחסי, כשהציון המירבי הינו 800. הפסיכומטרי מהווה תנאי קבלה בסיסי, עבור כל מכללה או אוניברסיטה, שבלעדיו לא ניתן להתחיל לימודים אקדמאיים. ככל שציונכם בבחינה יהיה יותר גבוה, כך תגדילו את סיכוייכם ללמוד בתחום הרצוי, על כן, מומלץ מאוד וכדאי לבצע קורס באחד ממוסדות הלימוד השונים. מחקרים רבים הוכיחו כי ציונם של הלומדים בקורס הפסיכומטרי גבוה מאלו הלומדים באופן עצמאי, וההשקעה בקורס, זוכה לתמורה משתלמת במיוחד בהצלחה העתידית שלכם.

רובם המוחלט של המוסדות האקדמאיים, מבצעים שכלול ציונים של פסיכומטרי ובגרויות, אשר בסופו, מתקבל ציון אחד, ציון התאמה, אשר קובע את יכולתו, או אי יכולתו, של הסטודנט, להתקבל לפקולטה הרצויה. כך, יכולים הסטודנטים אשר אינם הצליחו בבחינת הפסיכומטרי לשפר בחינת בגרות אחת או יותר, בייחוד בתחום המתמטיקה או האנגלית אשר מזכים בנקודות בונוס, ולשפר את ציון ההתאמה שלהם. כמו כן, סטודנט חייב לעבור את כל בחינות הבגרות על מנת להתקבל ללימודים גבוהים, לפיכך, מציעים בתי הספר השונים לבחינות הבגרות מגוון מסלולים ייחודיים לבחירתכם, על מנת לשפר ציון או לעבור בחינת בגרות במקצוע אחד או יותר.

פסיכומטרי ובגרויות הם מצרך בסיסי של הסטודנט על מנת להתקבל לתחום הלימודים הרצוי, במוסד האקדמאי המבוקש. ביצוע קורס פסיכומטרי ו/או שיפור ציון בבחינת הבגרות, יסייעו לכם בשיפור ציון ההתאמה, שילוב בין ציוני הפסיכומטרי והבגרויות, ויעניק לכם הצלחה אקדמאית במסלול הלימוד הרצוי. היחס האישי, העזרה המקצועית והנפשית, התמיכה והתוצאות ההישגיות, הן סיבות מעולות מדוע כדאי לבחור בקורס על מנת להצליח, קורס שמהווה השקעה משתלמת, כדאית ומומלצת במיוחד, על מנת להבטיח את עתידכם.