משתחררים – כיוון לחיים בחינם!

בחינם! כנס למערכת להכוונת חיילים משוחררים –>

טוב אז הקיץ כבר כאן ואיתו מגיעות השאלות, הבעיות, הרצונות וכמובן ההטבות החמות ביותר שיש עבור החיילים המשוחררים, בכתבה הבאה אנחנו נספר לכם מה יש לקיץ 2014 החם של ישראל להציע לכם איך כמה ולמה, שנתחיל? להמשך קריאה »

7,159 צפיות

בחינם! כנס למערכת להכוונת חיילים משוחררים –>

טוב אז הקיץ כבר כאן ואיתו מגיעות השאלות, הבעיות, הרצונות וכמובן ההטבות החמות ביותר שיש עבור החיילים המשוחררים, בכתבה הבאה אנחנו נספר לכם מה יש לקיץ 2014 החם של ישראל להציע לכם איך כמה ולמה, שנתחיל?

קיץ 2014 בשונה מהשנה הקודמת : משתחררים הגיע הזמן שלכם לפרוץ!

הקיץ כבר כאן וכמו שהבטחנו לשפוך קצת אור או במקרה שלנו קצת שמש אודותיו, קיץ 2013 היה הקיץ היבש ביותר במדינת ישראל, מפולת כלכלית בעולם, מעצמות גדולות נפלו כלכלית, אסונות טבע ובראש ובראשונה התחמשות גרעינית של ממש של אירן, עכשיו איך זה קשור אלינו לעזעזל? מאוד פשוט – כל תנודה שקוראת בעולם, כל בעיה כל תקלה כל אסון או כל קונפליקט בין מעצמות גוררות אחריה בעיות בעסקים – ייבוא, ייצוא מה שגורם לפחות העסקה בקרב מקומות העבודה, בהלה בקרב מעסיקים רבים החל מהעסקים הקטנים אותם אנחנו מכירים ועד לענקי העסקים בארץ.

קיץ 2013 גרר אחריו המון אבטלה בקרב החיילים המשוחררים שרק עכשיו סיימו את השירות הצבאי שלהם וציפו בקוצר רוח להתחיל לעבוד, בנוסף אליו גרר שלל בעיות בטיולים אחרי צבא שגם שם קהל החיילים נפגע – המון מקומות ויעדים בעולם נחסמו ולא היה ניתן לטייל בהם בחופשיות כבעבר כגון – טורקיה, צפון תאילנד, דרום אמריקה ועוד\'.

השנה למזלנו המצב קצת התבהר, למרות המצב ההדוק והקריטי שיש כרגע בעולם כלכלת ישראל נשארה יחסית יציבה ואיתנה, קיבלנו לארץ המון חברות ענק חדשות שפתחו את סניפיהם בקול תרועה, עסקים קטנים שצצו להם כגון מסעדות, דוכנים, ירידים ותחומים חדשים, כמו כן מדינת ישראל העלתה את המודעות בקרב החיילים המשוחררים אודות עבודות במפעלי \"תוצרת הארץ\" כחול לבן ובשטחי החקלאות והעלתה תמריץ נוסף לעבודה בתחומים אלו.

מחאת הסודנים - איך שלא ננסה להתחמק מזה לא נצליח, כמה שזה נשמע עגום ולא \"פשוט\" הסודנים תפסו חלק גדול מאוד מעבודות ישראל בכל רחבי המדינה, נוחים מאוד להעסקה, לא מתלוננים, לא מבריזים כי יצאו לבר אתמול בלילה וכמובן רעבים לכסף, איך שלא, בישראל אוהבים לנצל הזדמנויות פז שכאלו וקפצו על המציאה, העסיקו עשרות אלפי סודנים במחירים נוחים עבור המעסיקים מה שהוריד את הרצון שלהם לשלם ולהעסיק חיליים משוחררים במחיר עבודה הוגן, סביר וחוקי, נכון להרגע יש עליה חדשה בביקוש עובדים לאחר התחלת הליך הגירוש.

אז רגע, מה עכשיו איפה להתחיל?

טוב אחרי שכבר קראתם את החפירה אודות העשרת האורניום של איראן נוכל באמת לתת לכם פרטים אודות מקומות התעסוקה שכדאי ומומלץ להיכנס לעבוד בהם כמו כן, משתלמים ביותר.

אני אבחר להתחיל דווקא במקומות מאוד נוחים עבור חיילים משוחררים – קניונים ומרכזים גדולים המכילים בתוכם חנויות אופנה, מזון מהיר, וענף הרכב.

חנויות אופנה - כולם בטח שמו לב לרשתות הענק שהגיעו לישראל, אותם רשתות מעודדות קבלת קהל צעיר ותוסס לעבודה אצלם, אפשרויות הקידום מדהימות והשכר באמת מפליא, בחברות הענק תוכלו לעבוד בסביבה צעירה ותוססת בד בבד להנות מעבודה במשמרות לאלו שמעוניינים לעשות השלמת בגרויות, פסיכומטרי או תואר וגם תוכלו להתברג אל צוותי הניהול די בקלות ועם הרבה רוח גבית, השכר נע בין 25 ל 30 ש\"ח לשעה כשכר בסיס ועם הזמן יכול להגיע ל 50 ש\"ח לשעה, כמו כן ישנם גם בונוסים שהחברות בעצם מציעות למצטיינים ולמוכרים טובים שההספק והתפוקה שלהם גבוהים מאשר האחרים, תמריצים אלו יגררו שורה של בונוסים כבדי משקל שיעזרו לחייל המשוחרר בדרך החדשה שלו.

מזון מהיר - רשתות המזון החלו בפס ייצור חדש, אנו קרואים לזה \"הפס הבריא\" כמו שכולכם יודעים היום קשה מאוד לחיות ולא להשמין, במיוחד עם האוכל של אמא ועם כל היציאות בסופשים והערבי קריוקי החדשים, לכן חברות המזון החליטו להתחמש בנשק לא קונבנציונלי ולהתחיל לשווק עצמם כ \"בריאות\" מצב זה חולל שינוי בקרב העבודות אצל חיליים משוחררים, החברות החלו לפתוח סניפי בת בכל רחבי הארץ, להציע אפשרויות קידום מהירות ודרשו מנהלים צעירים בעלי מרץ לנהל את המערך, לצורך ההדגמה בחרנו את רשת הקפה של מקדולנדס, רשת Mcaffe, היא בצעם רשת המספקת שירותי קפה ו\"מאפה\" בשורת מחירים נוחה להפליא תחת שמירה על איכות המוצר ושדרוג הערכים התזונתיים שלו, כמו כן את כל סניפיה רישתה בדגמי מסכים חדשים שממחישים לנו עד כמה האוכל שהם מוכרים בריא, כל מערך זה דורש תפעול ותפעול דורש כוח אדם, את כוח האדם המועדף על חברות אלו אנחנו מכירים וקהל היעד עבורם הינו חיילים וחיילות משוחררים – צעירים שצריכים כסף ובעלי מוטיבציה מספיק חזקה כדי לנהל ולתת מעצמם.

ענף הרכב - ענף שהתפתח המון בשנה האחרונה והתעצם מתחילתה עד לרגע הנתון, אפשרויות שפעם לא היו כיום קיימות, היום כל אחד יכול לקנות רכב במימון מלא או במימון חלקי וכמובן להצטייד בכל המכלולים המוצעים יחד עם הרכב, ענף זה דורש אנשי מכירות טובים ונמרצים שיעבוד על שכר בסיס הוגן + שכר בונוסים מחושב וטוב, שוב קהל היעד במקרה הזה הוא חיילים משוחררים, בעלי מוטיבציה ואופי עבודה מאוד מאוד \"קרוב\" ללקוח, מדברים בשפת האחוקים ונותנים שירות A קלאס, זה מה שהיה חסר למרק ההפתעות שענף הרכב היה צריך בכדי למנף את עצמו, השאלה אם הם בחרו בקהל היעד הנכון ? התשובה היא – ברור שכן!

לסיכום :

ענפים רווחיים מאוד נפתחו בפני קהל החיילים המשוחררים, אופציות נרחבות להתקדמות ועבודה בשעות נוחות, בונוסים בשמיים ומה שנותר לעשות זה לחייך ולדעת שמצבינו טוב, אנו היינו ממליצים שכל אחד יקח לעצמו שבוע-חודש חופש לנקות קצת את הראש לחשוב טוב ולחפש טוב, להעיזר במדריכים ואנשי מקצוע לכתיבת קורות חיים, למצוא נתיב סביר כדי לחסוך לטיול של החיים או להתחיל ללמוד, אנחנו הישראלים אוהבים שנותנים לנו מתנות, תנו לנו לחדש לכם – זוהי מתנת ענק וכמובן בחינם, חופש התעסוקה גדול ויש לנצל אותו לפני שה Final Sale יגמר, חשוב לנו להזכיר כי בכל שאלה, בעיה, תמיכה, ייעוץ והכוונה תוכלו לפנות אלינו בכל אחד מטפסי יצירת הקשר שבאתר ונשמח לעזור, בכל שעה, בכל שלב ובכל בעיה.

\"עזרה למשתחררים – המצפן שלך באזרחות\"