לימודים ותעסוקה

בתחילת דרכו החדשה של החייל המשוחרר בעולם האזרחי ניצבות אפשרויות בחירה רבות, ביניהן, עבודה, טיול, לימודים, מגורים ועוד, אשר כוללים לבטים רבים והחלטות חשובות. עזרה למשתחרר בתחומים שונים כדוגמת הקלה בתשלומי שכר הלימוד, הטסות במס, הטבות בתשלום ביטוח לאומי ועוד, מסייעות ומקלות בביצוע הבחירות הללו, ומעניקות את האפשרות שלב בין עבודה ללימודים, עם אפשרות להנות מהטיול הגדול של חייכם. להמשך קריאה »

5,670 צפיות

בתחום הלימודים, עזרה למשתחרר מעניקה אפשרות לקבלת מלגות ייחודיות ללימודים בתחומים שונים, הטבה אשר חוסכת אלפי שקלים מידי שנה, ומאפשרת לשלב בין לימודים ועבודה. כמו כן, הן באוניברסיטאות והן במכללות,  ניתן לשלם את שכר הלימוד מהפיקדון שהוענק לכם מצה\"ל בתום מועד השירות הצבאי שלכם, עובדה המקלה על החיסכון הכספי, תוך תשלום שכר הלימוד. כמו כן, עזרה למשתחרר מספקת הנחות ייחודיות בתשלום שכר הלימוד, שנת לימודים ראשונה חינם באזורים המוגדרים בידי ממשלת ישראל כפריפריה, ועוד של הטבות כספיות המסייעות בתשלום שכר הלימוד.

בתחום התעסוקה, עזרה למשתחרר באה לידי ביטוי הן בתחום המס, בו זכאים ציבור החיילים המשוחרר בנקודות זכאות אשר חוסכות עבורם אלפי שקלים כל שנה. כמו כן, ניתן לעבוד בעבודה מועדפת, המעניקה לחייל המשוחרר, לאחר תקופה של חצי שנה בתחום המוגדר כעבודה נדרשת, מענק כספי גבוה במיוחד, שנע בין 6000 שקלים ועד 12,000 שקלים. תחום התעסוקה מציב עבור החייל המשוחרר אפשרויות רבות, ביניהן, עבודה במשרה מלאה או עבודה במשמרות, עבודה במקצוע מועדף או בעבודה נדרשת (מועדפת), ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

הדרך הטובה ביותר להנות מכל ההטבות של עזרה למשתחרר בעולם האזרחי, היא לשלב בין לימודים לעבודה, בין השכלה לפרנסה. עזרה למשתחרר מסייעת לשלב לימודים אקדמאיים במגוון תחומים, ובמגוון רחב של מסלולי לימוד, ביניהם, מסלול לימודי ערב, מסלול של שני ימי לימוד בשבוע ומסלול של לימודי בוקר, המאפשרים לעבוד במקצוע האהוב עליכם, ובשעות הנוחות לכם. השילוב בין התחום האקדמאי לעבודה הוא שילוב מושלם, המאפשר לכם עצמאות כלכלית תוך רכישת השכלה גבוהה, אפשרות שתפתח לכם דלתות עבור עתיד מזהיר במיוחד.